Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ 30hz thermal imaging core ] αγώνας 243 προϊόντα.
Μη ψυχόμενος υπέρυθρος πυρήνας 640x512/12µM καμερών LWIR
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0.8W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
640x512 12μM υπέρυθρος πυρήνας καμερών ανιχνευτών LWIR για την ιατρική επιθεώρηση
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0.8W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Μη ψυχόμενος πυρήνας υπέρυθρης κάμερας LWIR 256x192 12μm + Φακός 3.2mm για κάμερα ασφαλείας
| Ψήφισμα: | 256x192 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 700mW |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Θερμική ενότητα LWIR με το μη ψυχόμενο υπέρυθρο ανιχνευτή ψηφίσματος 640x512
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0.8W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
640x512 12μM υπέρυθρος πυρήνας καμερών ανιχνευτών LWIR για την ιατρική επιθεώρηση
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0.8W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Μη ψύκνωτη μονάδα υπερύθριων θερμικών φωτογραφικών μηχανών ασφαλείας με πολλαπλούς φακούς
| Τύπος: | Uncooled Infrared Module |
|---|---|
| Τυπική κατανάλωση ενέργειας: | <1,2W |
| NETD: | <30mK |
256x192/12μm Θερμική μονάδα κάμερας Κεντρική μη ψύκτη LWIR για θερμογραφία
| Ψήφισμα: | 256x192 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 70 mW |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Σαφής απεικόνισης μη ψυχόμενος LWIR καμερών κηφήνων θερμικός πυρήνας καμερών ενότητας
| Ψήφισμα: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| Τυπικό NETD: | ≤40mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Μονάδα θερμικής κάμερας 400x300 17μm LWIR Uncooled with Industrial Thermography
| Ψήφισμα: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Ρυθμός καρέ: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
Υπέρυθρη θερμική ενότητα 640x512 9Hz 60Hz κάμερων παρακολούθησης LWIR
| Ψήφισμα: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Φακός κάμερας: | Πολλαπλές Διαθέσιμες |

