Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ uncooled thermal security camera core ] αγώνας 305 προϊόντα.
Θερμική ανίχνευση μακροχρόνιας σειράς ενότητας καμερών υψηλής ανάλυσης cOem IR
| Ψήφισμα: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Συμπαγής ενότητα TWIN612 θερμικής λήψης εικόνων LWIR με τη χαμηλής ισχύος κατανάλωση
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0.8W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
650x512 ενότητα θερμικής λήψης εικόνων που ενσωματώνεται UAV στα ωφέλιμα φορτία
| Ψήφισμα: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| ακρίβεια θερμοκρασίας: | ±3℃ ή ±3% |
| Χαρακτηριστικό NETD: | ≤40mK |
320x256/30μm MWIR Ψυχροποιημένη οπτική κάμερα απεικόνισης αερίου για την απεικόνιση διαρροών αερίου
| Λειτουργία: | Ανίχνευση διαρροής αερίου |
|---|---|
| Cryo Cooler: | RS058 |
| Ανάλυση ανιχνευτή: | 320x256 |
Συνεργαζόμενη με smartphone 25Hz 256×192/12μm Υπερύθμιση θερμικής απεικόνισης με υπέρυθρη ακτινοβολία
| Ανάλυση ανιχνευτή υπερύθρων: | 256×192/12μm |
|---|---|
| Φακός (HFOV/FL): | 56°/ 3,2 mm |
| Δεδομένα εξόδου: | 14bit Raw |
Εξαιρετικά συμπαγής θερμική κάμερα ανάλυσης 256×192 με μέγεθος pixel 12μM, μονάδα υπέρυθρης κάμερας
| NETD: | ≤50mK |
|---|---|
| Φασματική απόκριση: | 8~14μm |
| Τάση λειτουργίας: | 3,3V±0,1V |
Ανάλυση 256×192, Μέγεθος Pixel 12μm, Μονάδα Θερμικής Κάμερας Plug-in με Κατανάλωση Ισχύος 300mW
| Τυπική κατανάλωση ενέργειας: | 300mW |
|---|---|
| Τάση λειτουργίας: | 3,3V±0,1V |
| Φακός (HFOV/FL): | 56°/ 3,2 mm |
Διαφανής θερμική απεικόνιση MWIR ψυγμένος ανιχνευτής IR 640x512/15μm
| Φασματικό εύρος 8~14μm: | 3,7~4,8μm MW |
|---|---|
| Τεχνολογία: | Υπέρυθρη θερμική λήψη εικόνων |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -45℃~+71℃ |
OEM MCT MWIR Υψηλής ανάλυσης ψυγμένη μονάδα κάμερας 1280x1024/12μm
| Ψήφισμα: | 1280x1024 |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 12μm |
| NETD: | ≤20mK |
640x512/12μm Drone Infrared Camera Module για την επιθεώρηση της ηλεκτρικής ενέργειας
| Ψήφισμα: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| Τυπικό NETD: | ≤40mk |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |

