Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ uncooled thermal security camera core ] αγώνας 305 προϊόντα.
Γρήγορη ανάπτυξη ενότητας 400x300/17μm καμερών VOx μη ψυχόμενη υπέρυθρη
| Ψήφισμα: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| Φασματική σειρά: | 8~14μm |
Μη ψυχόμενη ενότητα 400x300 60Hz καμερών LWIR θερμική με βιομηχανικό Thermography
| Ψήφισμα: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Ρυθμός καρέ: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
Δροσισμένες ενότητες 320x256 30μm καμερών GAVIN330 MWIR διάφορες επιλογές φακών ζουμ
| Ανάλυση ανιχνευτή: | 320x256 / 30μm |
|---|---|
| Μέγεθος: | 150x67x80mm |
| Υψηλή ευαισθησία: | ≤10mK |
Το μη ψυχόμενο όχημα VOx τοποθέτησε τη θερμική κάμερα 384x288 με τη θερμική λήψη εικόνων
| Ψήφισμα: | 384x288/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Θερμικός πυρήνας θερμικής λήψης εικόνων ενότητας 1280x1024 12μm καμερών υψηλής ανάλυσης
| Ψήφισμα: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Το όχημα ν-οδηγών τοποθέτησε τη θερμική κάμερα μη ψυχόμενο 384x288/17μm
| Ψήφισμα: | 384x288/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Μικροσκοπική υπέρυθρη Microbolometer κάμερα LWIR 256x192 12um FPA
| Ψήφισμα: | 256x192 |
|---|---|
| Κατανάλωση ισχύος: | 700mW |
| Φασματική σειρά: | 8~14μm |
1280x1024 12μm θερμική ανίχνευση μακροχρόνιας σειράς πυρήνων ενότητας καμερών HD
| Υψηλή ανάλυση: | 1280x1024 |
|---|---|
| Φασματική σειρά: | 3.7~4.8μm MW |
| NETD: | ≤20mK |
Γρήγορη θερμική κάμερα κηφήνων ολοκλήρωσης με το μη ψυχόμενο υπέρυθρο θερμικό ανιχνευτή
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0,7W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
640x512 12μm μη ψυχόμενος υπέρυθρος αισθητήρας απεικόνισης ανιχνευτών LWIR υπέρυθρος
| Ψήφισμα: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |

