Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ uncooled thermal security camera core ] αγώνας 305 προϊόντα.
Μη ψυχόμενη ενότητα 640x512/12μm θερμικής λήψης εικόνων LWIR υπέρυθρη
| Ψήφισμα: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
1280x1024 12μm Μονάδα Αψύκτου VOx Microbolometer για Ευέλικτες Λύσεις Θερμικής Απεικόνισης
| Ψήφισμα: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Πυρήνας θερμικής λήψης εικόνων LWIR 640X512/12μm για τη σαφείς απεικόνιση & την εφαρμογή AIoT
| Εύρος Θερμοκρασίας: | -20℃~+550℃ (Προσαρμόσιμο) |
|---|---|
| Ακρίβεια θερμοκρασίας: | ±3℃ ή ±3% |
| Ψήφισμα: | 640x512 / 12μm |
Οικοδόμηση του πυρήνα 640x512/17μm θερμικής λήψης εικόνων ενότητας καμερών IR επιθεώρησης
| Τεχνολογία: | υπέρυθρες |
|---|---|
| υλικό: | Οξείδιο του βαναδίου |
| Μέγεθος: | 44,5x44,5x36,6mm |
640x512 / μη ψυχόμενες πολλαπλάσιες τυποποιημένες διεπαφές ενότητας 12μm LWIR θερμικές
| Ψήφισμα: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| Φασματική σειρά: | 8~14μm |
120×90 Ανάλυση 12μm Μέγεθος εικονοστοιχείων Μη ψύξη LWIR Θερμική κάμερα Μονάδα με καθολικές διεπαφές ελέγχου
| Ψηφιακή εικόνα: | USB2.0 |
|---|---|
| Φακός (HFOV/FL): | 50°/1,6 mm |
| Δεδομένα εξόδου: | 14bit Raw |
640x512/12μm FPA μη ψύκνωτος υπέρυθρος ανιχνευτής θερμικής απεικόνισης
| Ψήφισμα: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
800x600 17μm μη ψύκνωτος υπέρυθρος ανιχνευτής για θερμική απεικόνιση και θερμογραφία
| Ψήφισμα: | 800x600 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Μέγεθος: | 35x25x7,4mm |
400x300 12μm θερμικοί υπέρυθροι ανιχνευτές μη ψυχόμενο VOx Microbolometer για Thermography
| Μέγεθος: | 18x16x2,8mm |
|---|---|
| Βάρος: | <1,5 γρ |
| Ψήφισμα: | 400x300 |
Μοντέλο θερμικής κάμερας LWIR για την ανίχνευση πυρετού 400x300/17μm για ιατρική διάγνωση
| Ψήφισμα: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |

