Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ uncooled thermal security camera core ] αγώνας 305 προϊόντα.
Μη ψυγεία 640x512 Θερμική κάμερα 12μm Τυπικό NETD 40mk Για Drones
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0,7W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Ανέπαφη Θερμική Κάμερα LWIR Drone 640x512 12μm για Πυρόσβεση & Διάσωση
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0,7W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
640x512 17μm υπέρυθρος θερμικός πυρήνας ενότητας καμερών για βιομηχανικό Thermography
| Εύρος Θερμοκρασίας: | -20℃~+550℃ (εξατομικεύσιμος) |
|---|---|
| Ακρίβεια θερμοκρασίας: | ±2℃ ή ±2% |
| Ψήφισμα: | 640x512/17μm |
Θερμική ενότητα LWIR με το μη ψυχόμενο υπέρυθρο ανιχνευτή ψηφίσματος 640x512
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0.8W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Θερμική κάμερα για ανίχνευση πυρετού, μη ψύκτη θερμική μονάδα LWIR 400x300/17μm
| Ψήφισμα: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Βούλωμα-ρ μη ψυχόμενη ενότητα καμερών LWIR ραδιομετρική υπέρυθρη με Thermography
| Ψήφισμα: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| Ρυθμός καρέ: | 25Hz/30Hz |
| NETD: | <30mK |
Υψηλός πυρήνας NETD <30mk ενότητας καμερών ευαισθησίας υπέρυθρος θερμικός
| Εύρος Θερμοκρασίας: | -20℃~+550℃ (εξατομικεύσιμος) |
|---|---|
| Ακρίβεια θερμοκρασίας: | ±2℃ ή ±2% |
| Ψήφισμα: | 640x512/17μm |
PLUG1212 υψηλή μη ψυχόμενη υπέρυθρη ενότητα σταθερότητας 1280x1024 για τους παντός καιρού όρους
| Ψήφισμα: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Βιομηχανική Thermography LWIR θερμική ενότητα μη ψυχόμενο 400x300 17μM καμερών
| Ψήφισμα: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Ρυθμός καρέ: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
Θερμική ενότητα μη ψυχόμενο 256x192/12μm καμερών cOem για τη κάμερα νυχτερινής όρασης
| Σειρά θερμοκρασίας: | -20℃~+550℃ (εξατομικεύσιμος) |
|---|---|
| Ακρίβεια θερμοκρασίας: | ±3℃ ή ±3% |
| Ψήφισμα: | 256x192/12μm |

