Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ mct cooled infrared detector ] αγώνας 155 προϊόντα.
Ψυχροποιημένος πυρήνας θερμικής κάμερας MWIR 640x512 15μm για παρακολούθηση μεγάλης απόστασης
| Τύπος: | Μονάδα ψύξης κάμερας |
|---|---|
| Τεχνολογία: | MCT/HgCdTe |
| Ψήφισμα: | 640x512/15μm |
1280x1024 12μm δροσισμένη ανίχνευση μακροχρόνιας σειράς πυρήνων ενότητας καμερών IR
| Υψηλός καθορισμός: | 1280x1024 |
|---|---|
| Πίσσα εικονοκυττάρου: | 12μm |
| Ποσοστό πλαισίων: | 50Hz/100Hz |
Ελαφρύς μη ψυχόμενος υπέρυθρος πυρήνας 8~14μm καμερών για UAV τα ωφέλιμα φορτία
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0,7w |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
HD δροσισμένη ενότητα 1280x1024 12μM θερμικής λήψης εικόνων έλεγχος μακροχρόνιας σειράς
| υψηλός καθορισμός: | 1280x1024 |
|---|---|
| Πίσσα εικονοκυττάρου: | 12μm |
| Ποσοστό πλαισίων: | 50Hz/100Hz |
Θερμική μονάδα ψύξης 640x512 / 15μm με συνεχές φακό ζουμ 60~240mm/F4
| Ψήφισμα: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mk |
| Φασματικό εύρος: | 3,7~4,8μm MW |
Υπέρυθρη μονάδα θερμικής απεικόνισης MWIR MCT 1280x1024/12μm
| Τύπος: | Μονάδα κάμερας MWIR |
|---|---|
| Ανιχνευτής IR: | Ψυγμένος ανιχνευτής |
| Ψήφισμα: | 1280x1024 / 12μm |
MWIR δρόσισε τη θερμική ενότητα 1280x1024 με το συνεχή φακό ζουμ 37.5~750mm/F4
| υψηλός καθορισμός: | 1280x1024 |
|---|---|
| Πίσσα εικονοκυττάρου: | 12μm |
| Ποσοστό πλαισίων: | 50Hz/100Hz |
MCT MWIR Mid Wave Cooled Thermal Imaging Module 640x512 15μM
| Ψήφισμα: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mk |
| Φασματικό εύρος: | 3,7~4,8μm MW |
Δροσισμένος θερμικός πυρήνας 1280x1024 καμερών για την ανίχνευση στόχων υψηλής ταχύτητας
| υψηλός καθορισμός: | 1280x1024 |
|---|---|
| Πίσσα εικονοκυττάρου: | 12μm |
| Ποσοστό πλαισίων: | 50Hz/100Hz |
Υψηλή ευαισθησίας θερμική ενότητα 640x512/15μm καμερών καμερών δροσισμένη πυρήνας
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 15μm |
| NETD: | ≤15mK |

