Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ mct cooled infrared detector ] αγώνας 155 προϊόντα.
Μη ψύκνωτη μονάδα υπερύθριων θερμικών φωτογραφικών μηχανών ασφαλείας με πολλαπλούς φακούς
| Τύπος: | Uncooled Infrared Module |
|---|---|
| Τυπική κατανάλωση ενέργειας: | <1,2W |
| NETD: | <30mK |
Μη ψύκνωτη μονάδα υπερύθριων θερμικών φωτογραφικών μηχανών ασφαλείας με πολλαπλούς φακούς
| Τύπος: | Uncooled Infrared Module |
|---|---|
| Τυπική κατανάλωση ενέργειας: | <1,2W |
| NETD: | <30mK |
Μη ψύκνωτη μονάδα υπερύθριων θερμικών φωτογραφικών μηχανών ασφαλείας με πολλαπλούς φακούς
| Τύπος: | Uncooled Infrared Module |
|---|---|
| Τυπική κατανάλωση ενέργειας: | <1,2W |
| NETD: | <30mK |
320x256/30μm Ψυγμένη υπέρυθρη μονάδα για τον εντοπισμό διαρροών αερίων στην πετροχημική βιομηχανία
| Στυλ: | Ψυχόμενη μονάδα υπέρυθρων |
|---|---|
| ψήφισμα: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | 10mK |
GAVIN615B ενσωματωμένη θερμική ενότητα καμερών κάμερων ασφαλείας MCT MWIR συμπαγής
| Τύπος ανιχνευτή: | Ψυγμένος ανιχνευτής υπερύθρων MCT |
|---|---|
| Cryo Cooler: | RS046 |
| Ψήφισμα: | 640x512 |
Ανιχνευτής υπέρυθρης ακτινοβολίας MWIR ανάλυσης 320x256 με μέγεθος εικονοστοιχείου 30μm για ψυχόμενη κάμερα οπτικής απεικόνισης αερίων
| Λειτουργία: | Ανίχνευση διαρροής αερίου |
|---|---|
| NETD: | 10mK (F1,5) |
| Βάρος (ζ): | ≤600g |
128x128 25μm ενσωματωμένος ανιχνευτής συνελεύσεων MCT IR σκεύων Δεωαρ πιό δροσερός
| Ψήφισμα: | 128x128 |
|---|---|
| NETD: | <20mK |
| Φασματικό εύρος: | 3,7~4,8μm MW |
100Hz ρυθμός εικόνας MWIR Θερμική απεικόνιση Ενότητα ψύξη HgCdTe 640x512/15μm
| Τύπος: | Ψυχόμενη μονάδα κάμερας |
|---|---|
| Τεχνολογία: | MCT/HgCdTe |
| Ψήφισμα: | 640x512/15μm |
HD LWIR δρόσισε τη θερμική υψηλή θερμική ευαισθησία πυρήνων 640x512 καμερών
| Ψήφισμα: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤ 25mK |
| Μέγεθος: | 155x67x80mm |
320x256/30μm Μονάδα ψύξης IR κάμερας για οπτική απεικόνιση αερίου
| Στυλ: | Ψυχόμενη μονάδα υπέρυθρων |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | ≤15mK |

