Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ mct cooled infrared detector ] αγώνας 155 προϊόντα.
Πετροχημική κάμερα ανίχνευσης διαρροών αερίου βιομηχανίας υπέρυθρη με το φακό 23mm
| Στυλ: | Ψυχόμενη μονάδα υπέρυθρων |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | ≤15mK |
Πλήρως SWaP 256×192/12μm ενότητα υπέρυθρης κάμερας με κατανάλωση ισχύος 300mW και διεπαφή USB2.0 για παρακολούθηση ασφαλείας
| Φακός (HFOV/FL): | 56°/ 3,2 mm |
|---|---|
| Ψηφιακή εικόνα: | USB2.0 |
| Υπέρυθρος ανιχνευτής: | Ucooled LWIR FPA 256×192/12μm |
Ψυχόμενος θερμικός πυρήνας κάμερας 320x256 30μm για ανίχνευση διαρροών αερίων VOCs
| Στυλ: | Ψυχόμενη μονάδα υπέρυθρων |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | ≤15mK |
320x256/30μm Ψυγμένη θερμική μονάδα υπέρυθρου για την ανίχνευση διαρροής αερίου μονοξειδίου του άνθρακα
| Λειτουργία: | Ανίχνευση διαρροής αερίου |
|---|---|
| Ρυθμός καρέ: | 30Hz/60Hz |
| Ανάλυση ανιχνευτή: | 320x256 |
Ν-Driver384 υπέρυθρη ενότητα 384x288 καμερών νυχτερινής όρασης για το ασφαλές Drive
| Ψήφισμα: | 384x288/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Μονάδα μικρογραφίας υπέρυθρου iMC212 με 256×192/12μm για φορητές συσκευές
| Τάση λειτουργίας: | 3,3V±0,1V |
|---|---|
| Ανάλυση ανιχνευτή υπερύθρων: | 256x192 |
| Χρησιμοποιείται για: | Εφαρμογές τερματικού κινητού |
Μη ψυγεία θερμικής υπέρυθρης κάμερας παρακολούθησης LWIR 640x512 17μM
| Ψήφισμα: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Φακός κάμερας: | Πολλαπλές Διαθέσιμες |
Μονάδες Κάμερας Υπέρυθρης Ψύξης 320x256 30μm Με Φακό Σταθερού Zoom 55mm
| Στυλ: | Ψυχόμενη μονάδα υπέρυθρων |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | ≤15mK |
Μονάδα υπέρυθρης κάμερας 640x512/15μm με ψύξη, με NETD 25mK και φασματικό εύρος 3.2-3.5μm για οπτική απεικόνιση αερίων
| NETD: | 25mK (F1,5) |
|---|---|
| Στυλ: | Ψυχόμενη μονάδα υπέρυθρων |
| Προαιρετικός φακός: | Διορθώθηκε το ζουμ |
Petrochemical Industry Infrared Gas Leak Detection Camera With 23mm Lens
| Στυλ: | Ψυχόμενη μονάδα υπέρυθρων |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | ≤15mK |

