Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ mct cooled infrared detector ] αγώνας 155 προϊόντα.
320x256/30μm Θερμική κάμερα Κεντρική ψυγμένη IR κάμερα για ανίχνευση διαρροής αερίου
| Τύπος: | Ανίχνευση διαρροής αερίου |
|---|---|
| Φασματικό εύρος: | 3,2±0,1~3,5±0,1μm |
| Μέγεθος: | 155x67x80mm |
Δροσισμένος πυρήνας 640x512 15μM καμερών MWIR θερμικός για την επιτήρηση μακροχρόνιας σειράς
| Τύπος: | Δροσισμένη ενότητα καμερών |
|---|---|
| Τεχνολογία: | MCT/HgCdTe |
| Ψήφισμα: | 640x512/15μm |
Εξαιρετικά σαφής δροσισμένος πυρήνας καμερών MWIR
| Χρησιμοποιημένος για: | Κάμερα παρακολούθησης |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 1280x1024/12μm |
| Ποσοστό πλαισίων: | 50Hz/100Hz |
1280x1024 12μm δροσισμένη ανίχνευση μακροχρόνιας σειράς πυρήνων ενότητας καμερών IR
| Υψηλός καθορισμός: | 1280x1024 |
|---|---|
| Πίσσα εικονοκυττάρου: | 12μm |
| Ποσοστό πλαισίων: | 50Hz/100Hz |
Δροσισμένος θερμικός πυρήνας 1280x1024 12μM καμερών ενότητας υψηλή θερμική ευαισθησία
| υψηλός καθορισμός: | 1280x1024 |
|---|---|
| Πίσσα εικονοκυττάρου: | 12μm |
| Ποσοστό πλαισίων: | 50Hz/100Hz |
MWIR Cooled Thermal Module 640x512 / 15μm for Electro Optical Infrared
| Ψήφισμα: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mk |
| Φασματικό εύρος: | 3,7~4,8μm MW |
Δροσισμένο θερμικό ψήφισμα 30μm πυρήνων 320x256 καμερών εικονοκύτταρο με το δοχείο ψύξης RS058 Cryo
| Ανάλυση ανιχνευτή: | 320x256 / 30μm |
|---|---|
| Υψηλή ευαισθησία: | ≤10mK |
| Τεχνολογία: | MCT/HgCdTe |
Υψηλή υπέρυθρη κάμερα ευαισθησίας OGI για την πετροχημική βιομηχανία
| Στυλ: | Ψυχόμενη μονάδα υπέρυθρων |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | ≤15mK |
Μονάδα θερμικής κάμερας υπερύθρων 320x256/30μm με ψύξη και NETD 10mK για οπτική απεικόνιση αερίων
| Στυλ: | Ψυχόμενη μονάδα υπέρυθρων |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | 10mK |
Υψηλή ενότητα 320x256/30μm MCT MWIR καμερών ευαισθησίας θερμική που δροσίζονται
| Ψήφισμα: | 320x256 / 30μm |
|---|---|
| Ρυθμός καρέ: | 1~200Hz Ρυθμιζόμενο |
| Μέγεθος: | 142x58,5x71mm |

