Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ high resolution thermal camera module ] αγώνας 494 προϊόντα.
Σώματος θερμοκρασίας ενότητα 384x288 17μM καμερών διαλογής μη ψυχόμενη θερμική
| Ψήφισμα: | 384x288 |
|---|---|
| Κατανάλωση ισχύος: | 0.85W |
| Φασματική σειρά: | 8~14μm |
Βιομηχανικής κλάσης 1280x1024 12μm Θερμική Κάμερα Module Με Υψηλό Εύρος Θερμοκρασίας
| Ψήφισμα: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Μονάδα θερμικής κάμερας LWIR με εύρος μέτρησης θερμοκρασίας -20℃~150℃/0~550℃
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0.8W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Βελτιωμένη μονάδα θερμικής κάμερας SWaP-C iLC212 με φακό 3,2 mm
| Ψήφισμα: | 256x192 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 700mW |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Μονάδα θερμικής κάμερας παρακολούθησης χωρίς ψύξη LWIR 640x512 17μM
| Ψήφισμα: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Φακός κάμερας: | Πολλαπλές Διαθέσιμες |
θερμική ενότητα καμερών 1280x1024 LWIR με το φακό ζουμ 30mm - 180mm
| Ψήφισμα: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Ρυθμός καρέ: | 25 Hz |
Μη ψυχόμενη θερμική ενότητα 1280x1024 12μm καμερών για την ασφάλεια & τον έλεγχο
| Ψήφισμα: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Ποσοστό πλαισίων: | 25Hz |
Μη ψυχόμενη θερμική ενότητα καμερών LWIR με βιομηχανικό Thermography
| Ψήφισμα: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Ρυθμός καρέ: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
Βιομηχανική Thermography LWIR θερμική ενότητα μη ψυχόμενο 400x300 17μM καμερών
| Ψήφισμα: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Ρυθμός καρέ: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
640x512 17μm υπέρυθρος θερμικός πυρήνας ενότητας καμερών για βιομηχανικό Thermography
| Εύρος Θερμοκρασίας: | -20℃~+550℃ (εξατομικεύσιμος) |
|---|---|
| Ακρίβεια θερμοκρασίας: | ±2℃ ή ±2% |
| Ψήφισμα: | 640x512/17μm |

