Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ high resolution thermal camera module ] αγώνας 494 προϊόντα.
Υψηλή ενότητα 320x256/30μm MCT MWIR καμερών ευαισθησίας θερμική που δροσίζονται
| Ψήφισμα: | 320x256 / 30μm |
|---|---|
| Ρυθμός καρέ: | 1~200Hz Ρυθμιζόμενο |
| Μέγεθος: | 142x58,5x71mm |
Μη ψυγεία LWIR 1280x1024 Θερμική κάμερα για θερμική κάμερα ασφαλείας
| Ψήφισμα: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Ρυθμός καρέ: | 25 Hz |
Μονάδα θερμικής κάμερας LWIR VOx υψηλής ευαισθησίας, μη ψυχόμενη 1280x1024/12μm
| Ψήφισμα: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Θερμική ενότητα 400x300/17μm καμερών LWIR με τη σαφή θερμική λήψη εικόνων
| NETD: | <30mK |
|---|---|
| Βάρος: | ≤77 γρ |
| Τύπος: | Uncooled Camera Module |
Αξιοπρόσιτη μη ψυγμένη θερμική κάμερα LWIR 256×192/12μm για κινητό τερματικό
| Τύπος: | φορητή θερμική κάμερα |
|---|---|
| Θερμοκρασία αποθήκευσης: | -45℃~+85℃ |
| Ακρίβεια μέτρησης θερμοκρασίας: | Μεγαλύτερο από ±2℃ / ±2% |
PLUG612 Θερμική μονάδα κάμερας χωρίς ψύξη VOx LWIR 640x512/12μm για κάμερα παρακολούθησης
| Τύπος: | Uncooled Infrared Module |
|---|---|
| Ρυθμός καρέ: | 9Hz/25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| Ψήφισμα: | 640x512 / 12μm |
Θερμική κάμερα με ανάλυση 120×90 με διασύνδεση USB2.0 για κινητές συσκευές
| Θερμοκρασία αποθήκευσης: | -45℃~+85℃ |
|---|---|
| Τάση λειτουργίας: | 3,3V±0,1V |
| Τυπική κατανάλωση ενέργειας: | 150mW |
Θερμική κάμερα πυρόσβεσης Μη ψυγμένη θερμική μονάδα LWIR 640x512/12μm
| Τύπος: | Uncooled Infrared Module |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 640x512 / 12μm |
| Τυπική κατανάλωση ενέργειας: | <1,2W |
Μη ψυγεία θερμικής κάμερας LWIR 640x512 17μM για την ασφάλεια
| Ψήφισμα: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Φακός κάμερας: | Πολλαπλές Διαθέσιμες |
Μη ψυχόμενη θερμική ενότητα 640x512 12μM καμερών μακροχρόνιες υπέρυθρες ακτίνες κυμάτων
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ισχύος: | 0.8W |
| Φασματική σειρά: | 8~14μm |

