Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ high resolution thermal camera module ] αγώνας 494 προϊόντα.
Σαφής απεικόνισης μη ψυχόμενος LWIR καμερών κηφήνων θερμικός πυρήνας καμερών ενότητας
| Ψήφισμα: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| Τυπικό NETD: | ≤40mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
120×90 Ανάλυση 12μm Μέγεθος εικονοστοιχείων Μη ψύξη LWIR Θερμική κάμερα Μονάδα με καθολικές διεπαφές ελέγχου
| Ψηφιακή εικόνα: | USB2.0 |
|---|---|
| Φακός (HFOV/FL): | 50°/1,6 mm |
| Δεδομένα εξόδου: | 14bit Raw |
Μη ψυχόμενο 256x192 12μm ραδιομετρική υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών για AIoT
| Ψήφισμα: | 256x192 |
|---|---|
| NETD: | ≤45mK |
| Πίσσα εικονοκυττάρου: | 12μm |
Μη ψυχόμενη θερμική ενότητα καμερών με το διάφορο ευφυή αλγόριθμο εικόνας
| Ψήφισμα: | 384x288 /17μm |
|---|---|
| NETD: | ≤50mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Θερμική ενότητα 640x512 12μM καμερών ανταλλαγή-γ LWIR για τους κηφήνες
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ισχύος: | 0.7W |
| Φασματική σειρά: | 8~14μm |
Μακροκύματα θερμικής κάμερας 640x512 με φακό 9,1 mm για μη επανδρωμένα αεροσκάφη
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0,7w |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Μη ψυγεία 640x512 Θερμική κάμερα 12μm Τυπικό NETD 40mk Για Drones
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0,7W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
256x192/12μm LWIR Uncooled Thermal Camera Module Core for Thermography
| Ψήφισμα: | 256x192 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 70mW |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Μονάδα Θερμικής Κάμερας Χωρίς Ψύξη 256x192 / 12μm Για AIoT
| Εύρος Θερμοκρασίας: | -20℃~+150℃ (Προσαρμόσιμο) |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 256x192/12μm |
| Ρυθμός καρέ: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
Μονάδα Θερμικής Κάμερας Υπέρυθρης Ακτινοβολίας με Ψυχόμενο Ανιχνευτή LWIR 256x192/12μm
| Ψήφισμα: | 256x192 |
|---|---|
| NETD: | ≤45mK |
| Pixel Pitch: | 12μm |

