Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ 256x192 infrared thermal camera module ] αγώνας 71 προϊόντα.
Ραδιομετρική θερμική μονάδα LWIR με ανάλυση 120x90 12μm Pixel Pitch χωρίς ψύξη για εφαρμογές AIoT
| Ψήφισμα: | 120x90 |
|---|---|
| Φακός (HFOV/FL): | 50°/ 1,6 mm |
| Pixel Pitch: | 12μm |
Μονάδα Θερμικής Κάμερας Υπέρυθρης Ακτινοβολίας με Ψυχόμενο Ανιχνευτή LWIR 256x192/12μm
| Ψήφισμα: | 256x192 |
|---|---|
| NETD: | ≤45mK |
| Pixel Pitch: | 12μm |
Ελαφρύ βάρος Μη ψυγεία υπέρυθρης θερμικής κάμερας 256x192/12μm
| Εύρος Θερμοκρασίας: | -20℃~+150℃ (Προσαρμόσιμο) |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 256x192/12μm |
| Ρυθμός καρέ: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
640x512 12μm υπέρυθρη θερμική ενότητα PLUG612R LWIR καμερών για τη γρήγορη ολοκλήρωση
| Ψήφισμα: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Μονάδα Θερμικής Κάμερας Χωρίς Ψύξη 256x192 / 12μm Για AIoT
| Εύρος Θερμοκρασίας: | -20℃~+150℃ (Προσαρμόσιμο) |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 256x192/12μm |
| Ρυθμός καρέ: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
Μονάδα μικροθερμικής κάμερας με ανάλυση 256x192 και μέγεθος pixel 12μm για χαμηλή κατανάλωση ενέργειας
| Ψήφισμα: | 256x192/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤50mK |
| Εύρος Θερμοκρασίας: | -20℃~+550℃ |
Μη ψυχόμενη θερμική ενότητα 640x512 12μM καμερών μακροχρόνιες υπέρυθρες ακτίνες κυμάτων
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ισχύος: | 0.8W |
| Φασματική σειρά: | 8~14μm |
256x192 Ανάλυση 12μm Pixel Θερμογραφία με δυνατότητα Uncooled LWIR Thermal Camera Module
| Ψήφισμα: | 256x192 |
|---|---|
| Δεδομένα εξόδου: | 14bit Raw |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
OEM Uncooled θερμική κάμερα με ανάλυση 256x192 και 12μm μέγεθος pixel για εστίαση ελεύθερη νυχτερινή όραση
| Εύρος Θερμοκρασίας: | -20℃~+550℃ |
|---|---|
| Ακρίβεια θερμοκρασίας: | ±2℃ ή ±2% |
| Ψήφισμα: | 256x192/12μm |
Μη ψύκτη VOx Μίνι υπέρυθρη θερμική κάμερα με ανάλυση 256x192 και μέγεθος pixel 12μm
| Ψήφισμα: | 256x192/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤50mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |

