Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ uncooled thermal security camera ] αγώνας 362 προϊόντα.
650x512 ενότητα θερμικής λήψης εικόνων που ενσωματώνεται UAV στα ωφέλιμα φορτία
| Ψήφισμα: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| ακρίβεια θερμοκρασίας: | ±3℃ ή ±3% |
| Χαρακτηριστικό NETD: | ≤40mK |
ο πυρήνας καμερών 15μm 640x512 MCT MWIR δρόσισε την υπέρυθρη γρήγορη ολοκλήρωση ανιχνευτών
| Ψήφισμα: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| Κρυοψύκτη: | RS058 |
| NETD: | ≤17mK |
OEM MCT MWIR Υψηλής ανάλυσης ψυγμένη μονάδα κάμερας 1280x1024/12μm
| Ψήφισμα: | 1280x1024 |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 12μm |
| NETD: | ≤20mK |
640x512 12μM υπέρυθρος πυρήνας καμερών με το φακό 25mm για την παρατήρηση άγριας φύσης
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0.8W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Σαφής πυρήνας καμερών θερμικής λήψης εικόνων LWIR με 640x512 12μM υπέρυθροι ανιχνευτές
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0.8W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Ο θερμικός πυρήνας LWIR καμερών GAVIN615L T2SL δρόσισε τη θερμική ενότητα αισθητήρων εικόνας
| Ψήφισμα: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| Cryo Cooler: | RS058 |
| NETD: | ≤25mK |
Συμπαγής ενότητα TWIN612 θερμικής λήψης εικόνων LWIR με τη χαμηλής ισχύος κατανάλωση
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0.8W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Θερμική κάμερα Plug-in ανάλυσης 256×192/12μm με διασύνδεση USB2.0 και σχεδιασμό χωρίς εστίαση
| Ανάλυση ανιχνευτή υπερύθρων: | 256×192/12μm |
|---|---|
| Εύρος μέτρησης θερμοκρασίας: | -20℃~+550℃ |
| Ψηφιακή εικόνα: | USB2.0 |
Ενότητα 640x512 θερμικής λήψης εικόνων LWIR VOx που ενσωματώνεται στην υπέρυθρη κάμερα
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ισχύος: | 0.8W |
| Φασματική σειρά: | 8~14μm |
Ενότητα 640x512 θερμικής λήψης εικόνων LWIR VOx που ενσωματώνεται στην υπέρυθρη κάμερα
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0.8W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |

