Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ uncooled thermal security camera ] αγώνας 362 προϊόντα.
Συμπαγής θερμική μονάδα απεικόνισης LWIR TWIN612 για Πυρόσβεση & Διάσωση
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0.8W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
20mK NETD Οπτικός ανιχνευτής απεικόνισης αερίων με ανάλυση 320x256 και φάσμα φασματικού εύρους 10,3-10,9μm
| *MTTF: | ≥10000h |
|---|---|
| Λειτουργία: | Ανίχνευση διαρροής αερίου |
| NETD: | 20mK (F1.5) |
320×256/30μm MWIR ψυγμένος υπέρυθρος ανιχνευτής FPA για τη μέτρηση θερμοκρασίας σε πετροχημικές εγκαταστάσεις
| MTTF: | ≥10000h |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος (23 ℃): | ≤15W@12V (Αιχμή); ≤7W@12V (Σταθερό) |
| Ανάλυση ανιχνευτή: | 320x256 |
67g Ανιχνευτής υπέρυθρων 8μm-14μm Φασματική περιοχή
| Αισθητήρας: | Μη ψυγμένες σειρές εστιακού επιπέδου |
|---|---|
| Φασματικό εύρος: | 8μm 14μm |
| Pixel Pitch: | 12μm |
640x512 15μm γρήγορη ολοκλήρωση RoHS ενότητας MCT δροσισμένη MWIR εγκεκριμένο
| Ψήφισμα: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤ 18mK |
| Φασματικό εύρος: | 3,7~4,8μm |
Εξαιρετικά συμπαγές MWIR δρόσισε την υπέρυθρη υψηλή ευαισθησία ανιχνευτών 640x512/15μm
| Τεχνολογία: | υπέρυθρες |
|---|---|
| υλικό: | MCT |
| Τύπος: | ψυγείο υπέρυθρου ανιχνευτή |
δροσισμένος MWIR 640x512 υπέρυθρος ανιχνευτής 15μM για το μακρινό σύστημα παρακολούθησης
| Resolution: | 640x512/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤17mK (F2); ≤18mK (F4) |
| Spectral Range8~14μm: | 3.7~4.8μm MW |
1280x1024 12μm δροσισμένος υπέρυθρος ανιχνευτής με την ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
| Ψήφισμα: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mK (F2/F4) |
| Φασματικό εύρος: | 3,7~4,8μm MW |
αισθητήρας ανιχνευτών 256x192 12μm Vox Microbolometer
| Ψήφισμα: | 256x192 / 12μm |
|---|---|
| Ποσοστό πλαισίων: | 50/60Hz |
| Μέγεθος: | 23x13x7.32mm |
HD MWIR δρόσισε τον υπέρυθρο ανιχνευτή 640x512/15μm με το ακέραιο Stirling δοχείο ψύξης RS058
| Ψήφισμα: | 640x512/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤17mK (F2); ≤18mK (F4) |
| Φασματικό εύρος 8~14μm: | 3,7~4,8μm MW |

