Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ uncooled infrared surveillance camera ] αγώνας 151 προϊόντα.
Φορητή μονάδα θερμικής απεικόνισης με ανιχνευτή υπέρυθρου επιπέδου κυψελίδας ανάλυσης 120×90 και διεπαφή USB2.0
| Τύπος: | Plug-in θερμική κάμερα |
|---|---|
| Φασματική απόκριση: | 8~14μm |
| Ψηφιακή εικόνα: | USB2.0 |
Εγχειρίδιο εστίασης 640x512 Ανάλυση Μικροβολόμετρος Μη ψυγμένη μονάδα θερμικής απεικόνισης
| Τυπικό NETD: | < 40mK |
|---|---|
| Φασματικό εύρος: | 8μm 14μm |
| Αισθητήρας: | Μη ψυγμένες σειρές εστιακού επιπέδου |
TWIN612 αιχμηρές & σαφείς εικόνες ενότητας θερμικής λήψης εικόνων με την ακρίβεια ±2℃ ή ±2%
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0.8W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Μονάδα θερμικής απεικόνισης LWIR με ακρίβεια μέτρησης θερμοκρασίας ±2℃ ή ±2%
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0.8W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Γρήγορη ολοκλήρωση MCT MWIR Ψυχροποιημένη θερμική μονάδα 640x512/15μm
| Ψήφισμα: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mk |
| Φασματικό εύρος: | 3,7~4,8μm MW |
Ενότητα θερμικής λήψης εικόνων ψηφίσματος 1280x1024 με το φακό ζουμ 30 - 180mm
| Ψήφισμα: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Ποσοστό πλαισίων: | 25Hz |
Διαφανής θερμική απεικόνιση MWIR ψυγμένος ανιχνευτής IR 640x512/15μm
| Φασματικό εύρος 8~14μm: | 3,7~4,8μm MW |
|---|---|
| Τεχνολογία: | Υπέρυθρη θερμική λήψη εικόνων |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -45℃~+71℃ |
640x512 15μm γρήγορη ολοκλήρωση RoHS ενότητας MCT δροσισμένη MWIR εγκεκριμένο
| Ψήφισμα: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤ 18mK |
| Φασματικό εύρος: | 3,7~4,8μm |
Δροσισμένος ανιχνευτής 320x256 30μm FPA MCT IR για τη γρήγορη ολοκλήρωση
| υλικό: | MCT |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 320x256/30μm |
| NETD: | ≤9mK (F2); ≤15mK (F4) |
RS046H ενσωματωμένη διάσπαση πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
| Ισχύς ψύξης: | (@100K@20℃)>400mW |
|---|---|
| Σταθερή κατανάλωση ρεύματος: | <3,5W (130mW@100K@20°C) |
| Θερμοκρασία εργασίας: | -45℃~+85℃ |

