Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ uncooled infrared surveillance camera ] αγώνας 151 προϊόντα.
Εξαιρετικά συμπαγής θερμική κάμερα ανάλυσης 256×192 με μέγεθος pixel 12μM, μονάδα υπέρυθρης κάμερας
| NETD: | ≤50mK |
|---|---|
| Φασματική απόκριση: | 8~14μm |
| Τάση λειτουργίας: | 3,3V±0,1V |
Ψυχόμενη κάμερα οπτικής απεικόνισης αερίων MWIR RS058 για την οπτικοποίηση αόρατων ΠΟΕ
| Λειτουργία: | Ανίχνευση διαρροής αερίου |
|---|---|
| Cryo Cooler: | RS058 |
| Ανάλυση ανιχνευτή: | 320x256 |
Ανάλυση 256×192, Μέγεθος Pixel 12μm, Μονάδα Θερμικής Κάμερας Plug-in με Κατανάλωση Ισχύος 300mW
| Τυπική κατανάλωση ενέργειας: | 300mW |
|---|---|
| Τάση λειτουργίας: | 3,3V±0,1V |
| Φακός (HFOV/FL): | 56°/ 3,2 mm |
Συνεργαζόμενη με smartphone 25Hz 256×192/12μm Υπερύθμιση θερμικής απεικόνισης με υπέρυθρη ακτινοβολία
| Ανάλυση ανιχνευτή υπερύθρων: | 256×192/12μm |
|---|---|
| Φακός (HFOV/FL): | 56°/ 3,2 mm |
| Δεδομένα εξόδου: | 14bit Raw |
Ο θερμικός πυρήνας LWIR καμερών GAVIN615L T2SL δρόσισε τη θερμική ενότητα αισθητήρων εικόνας
| Ψήφισμα: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| Cryo Cooler: | RS058 |
| NETD: | ≤25mK |
Θερμική κάμερα Plug-in ανάλυσης 256×192/12μm με διασύνδεση USB2.0 και σχεδιασμό χωρίς εστίαση
| Ανάλυση ανιχνευτή υπερύθρων: | 256×192/12μm |
|---|---|
| Εύρος μέτρησης θερμοκρασίας: | -20℃~+550℃ |
| Ψηφιακή εικόνα: | USB2.0 |
Παρακολούθηση Ασφαλείας MWIR Ψυχόμενος υπέρυθρος ανιχνευτής 640x512/15μm
| Εφαρμογή: | Έλεγχος ασφάλειας |
|---|---|
| Τεχνολογία: | Υπέρυθρη θερμική λήψη εικόνων |
| Φασματικό εύρος 8~14μm: | 3,7~4,8μm MW |
1280x1024 12μm δροσισμένος υπέρυθρος ανιχνευτής με την ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
| Ψήφισμα: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mK (F2/F4) |
| Φασματικό εύρος: | 3,7~4,8μm MW |
15μM 640x512 MWIR Infrared Detector Cooled for Remote Monitoring System
| Ψήφισμα: | 640x512/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤17mK (F2); ≤18mK (F4) |
| Φασματικό εύρος 8~14μm: | 3,7~4,8μm MW |
Ασφάλεια που ελέγχει δροσισμένο το MWIR υπέρυθρο ανιχνευτή 640x512 15μM
| Εφαρμογή: | Έλεγχος ασφάλειας |
|---|---|
| Τεχνολογία: | Υπέρυθρη θερμική λήψη εικόνων |
| Φασματικό εύρος 8~14μm: | 3,7~4,8μm MW |

