Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ lwir thermal surveillance camera ] αγώνας 91 προϊόντα.
Μη ψύκνωτη ενότητα κάμερας υπέρυθρου LWIR 640x512 17μm για ασφάλεια και παρακολούθηση
| Ψήφισμα: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Φακός κάμερας: | Πολλαπλές Διαθέσιμες |
Μονάδα θερμικής απεικόνισης LWIR χωρίς ψύξη 640x512/12μm με υψηλή θερμική ευαισθησία
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0.8W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Ενισχυμένος πυρήνας καμερών σαφήνειας και ακρίβειας HD 1280x1024 θερμικός
| Ψήφισμα: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
EO-IR Systems Integrated LWIR Cooled Infrared Detector 640x512 15μM
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 15μm |
| Σταθερή κατανάλωση ρεύματος: | <8W |
Ανάλυση 256×192, Μέγεθος Pixel 12μm, Μονάδα Θερμικής Κάμερας Plug-in με Κατανάλωση Ισχύος 300mW
| Τυπική κατανάλωση ενέργειας: | 300mW |
|---|---|
| Τάση λειτουργίας: | 3,3V±0,1V |
| Φακός (HFOV/FL): | 56°/ 3,2 mm |
Φορητή 120×90/12μm μονάδα υπέρυθρης κάμερας επιπέδου κυλίνδρου για ανίχνευση θερμοκρασίας
| Τύπος: | Plug-in κάμερα θερμικής απεικόνισης |
|---|---|
| ανιχνευτής κάμερας υπέρυθρου: | Uncooled LWIR FPA 120x90/12μm |
| Φασματική απόκριση: | 8~14μm |
Γρήγορη ολοκλήρωση MCT MWIR Ψυχροποιημένη θερμική μονάδα 640x512/15μm
| Ψήφισμα: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mk |
| Φασματικό εύρος: | 3,7~4,8μm MW |
400x300 17μm συμπαγής ΝΟΜΙΣΜΆΤΩΝ πυρήνας καμερών σειράς μη ψυχόμενος θερμικός
| Ψήφισμα: | 400x300/17μm |
|---|---|
| Θερμοκρασία: | -20℃~+150℃ (Προσαρμόσιμο) |
| NETD: | <40mK |
Φορητή μη ψύκτη θερμική απεικόνιση με ανάλυση 120×90 και μέγεθος pixel 12μm για θερμογραφία
| Εφαρμογές: | AloT, Machine Vision, Industrial Vision, Security Monitoring |
|---|---|
| Τύπος: | Μη ψυχρή θερμική κάμερα LWIR |
| Υπέρυθρος ανιχνευτής: | Μη ψυχρό μικροβολόμετρο VOx FPA |
iLC212 Uncooled LWIR Infrared Thermal Module 256x192 για Θερμική Κάμερα Ασφαλείας
| Resolution: | 256x192 |
|---|---|
| Power Consumption: | 700mW |
| Spectral Range: | 8~14μm |

