Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ lwir thermal surveillance camera ] αγώνας 91 προϊόντα.
Μη ψύκνωτη μονάδα υπερύθριων θερμικών φωτογραφικών μηχανών ασφαλείας με πολλαπλούς φακούς
| Τύπος: | Uncooled Infrared Module |
|---|---|
| Τυπική κατανάλωση ενέργειας: | <1,2W |
| NETD: | <30mK |
Μη ψύκνωτη μονάδα υπερύθριων θερμικών φωτογραφικών μηχανών ασφαλείας με πολλαπλούς φακούς
| Τύπος: | Uncooled Infrared Module |
|---|---|
| Τυπική κατανάλωση ενέργειας: | <1,2W |
| NETD: | <30mK |
Βούλωμα στη μη ψυχόμενη ενότητα 640x512 καμερών θερμικής λήψης εικόνων για ADAS
| Ψήφισμα: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| Φακός κάμερας: | Πολλαπλές Διαθέσιμες |
| Βάρος: | <90 γρ |
Μη ψυγεία θερμικής υπέρυθρης κάμερας παρακολούθησης LWIR 640x512 17μM
| Ψήφισμα: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Φακός κάμερας: | Πολλαπλές Διαθέσιμες |
Μη ψύκνωτη μονάδα κάμερας παρακολούθησης θερμικής απεικόνισης LWIR 640x512 17μM
| Ψήφισμα: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Φακός κάμερας: | Πολλαπλές Διαθέσιμες |
Μη ψυγεία θερμικής κάμερας LWIR 640x512 17μM για την ασφάλεια
| Ψήφισμα: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Φακός κάμερας: | Πολλαπλές Διαθέσιμες |
Ψυχροποιημένος πυρήνας θερμικής κάμερας MWIR 640x512 15μm για παρακολούθηση μεγάλης απόστασης
| Τύπος: | Μονάδα ψύξης κάμερας |
|---|---|
| Τεχνολογία: | MCT/HgCdTe |
| Ψήφισμα: | 640x512/15μm |
Ενότητα κάμερων ασφαλείας θερμικής λήψης εικόνων LWIR 400x300 μη ψυχόμενη
| Τύπος: | Uncooled Camera Module |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 400x300 / 17μm |
| Ρυθμός καρέ: | 9Hz/25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
Ενότητα κάμερων ασφαλείας θερμικής λήψης εικόνων LWIR 400x300 μη ψυχόμενη
| Τύπος: | Uncooled Camera Module |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 400x300 / 17μm |
| Ρυθμός καρέ: | 9Hz/25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
iLC212 μικροσκοπικό μη ψυχόμενο LWIR 256x192 12μm θερμικός πυρήνας καμερών για την επιτήρηση
| Ψήφισμα: | 256x192 |
|---|---|
| Κατανάλωση ισχύος: | 700mW |
| Φασματική σειρά: | 8~14μm |

