Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ lwir thermal surveillance camera ] αγώνας 91 προϊόντα.
Ισχυρή περιβαλλοντική προσαρμοστικότητα ενότητας αισθητήρων καμερών LWIR VOx FPA θερμική
| Ψήφισμα: | 640x512/17μm |
|---|---|
| NETD: | ≤40mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Αξιοπρόσιτη μη ψυγμένη θερμική κάμερα LWIR 256×192/12μm για κινητό τερματικό
| Τύπος: | φορητή θερμική κάμερα |
|---|---|
| Θερμοκρασία αποθήκευσης: | -45℃~+85℃ |
| Ακρίβεια μέτρησης θερμοκρασίας: | Μεγαλύτερο από ±2℃ / ±2% |
Μη ψύκνωτη υπέρυθρη θερμική κάμερα παρακολούθησης ασφαλείας με προαιρετικό φακό
| Τύπος: | Uncooled Infrared Module |
|---|---|
| Τυπική κατανάλωση ενέργειας: | <1,2W |
| NETD: | <30mK |
Θερμική ενότητα μη ψυχόμενο 256x192/12μm καμερών cOem για τη κάμερα νυχτερινής όρασης
| Σειρά θερμοκρασίας: | -20℃~+550℃ (εξατομικεύσιμος) |
|---|---|
| Ακρίβεια θερμοκρασίας: | ±3℃ ή ±3% |
| Ψήφισμα: | 256x192/12μm |
Θερμική κάμερα plug-in FPA LWIR Uncooled με ανάλυση 256×192 και διασύνδεση USB2.0
| Υπέρυθρος ανιχνευτής: | Uncooled LWIR FPA 256×192/12μm |
|---|---|
| Τυπική κατανάλωση ενέργειας: | 300mW |
| Ψηφιακή εικόνα: | USB2.0 |
640x512 12µM μη ψυχόμενος θερμικός πυρήνας καμερών για την παρατήρηση άγριας φύσης
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0.8W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Μονάδα θερμικής κάμερας για την ανίχνευση της αυξημένης θερμοκρασίας του δέρματος 400x300/17μm
| Ψήφισμα: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Μονάδα θερμικής απεικόνισης μικροβολόμετρου FPA VOx χωρίς ψύξη με ανάλυση 120×90 και μέγεθος pixel 12μm
| Ακρίβεια μέτρησης θερμοκρασίας: | Μεγαλύτερο από ±2℃ / ±2% |
|---|---|
| ανιχνευτής κάμερας υπέρυθρου: | Uncooled LWIR FPA 120x90/12μm |
| Τυπική κατανάλωση ενέργειας: | 150mW |
Πλήρως SWaP 256×192/12μm ενότητα υπέρυθρης κάμερας με κατανάλωση ισχύος 300mW και διεπαφή USB2.0 για παρακολούθηση ασφαλείας
| Φακός (HFOV/FL): | 56°/ 3,2 mm |
|---|---|
| Ψηφιακή εικόνα: | USB2.0 |
| Υπέρυθρος ανιχνευτής: | Ucooled LWIR FPA 256×192/12μm |
Εγχειρίδιο εστίασης 640x512 Ανάλυση Μικροβολόμετρος Μη ψυγμένη μονάδα θερμικής απεικόνισης
| Τυπικό NETD: | < 40mK |
|---|---|
| Φασματικό εύρος: | 8μm 14μm |
| Αισθητήρας: | Μη ψυγμένες σειρές εστιακού επιπέδου |

