Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ high resolution thermal camera module ] αγώνας 494 προϊόντα.
640x512 Μονάδα θερμικής απεικόνισης ενσωματωμένη σε drones για επιθεώρηση
| Ψήφισμα: | 640x512/17μm |
|---|---|
| Τύπος: | Θερμική κάμερα για Drone |
| NETD: | ≤40mK |
100Hz ρυθμός εικόνας MWIR Θερμική απεικόνιση Ενότητα ψύξη HgCdTe 640x512/15μm
| Τύπος: | Ψυχόμενη μονάδα κάμερας |
|---|---|
| Τεχνολογία: | MCT/HgCdTe |
| Ψήφισμα: | 640x512/15μm |
Θερμική κάμερα πυρήνας 4V-6V VPC/USB3.0/GigE/Cameralink 44.45mm × 44.45mm × 26mm
| Τάση λειτουργίας: | 4V~6V |
|---|---|
| Φασματικό εύρος: | 8μm 14μm |
| Pixel Pitch: | 12μm |
Μη ψυχόμενη ενότητα 256x192/12μm θερμικής λήψης εικόνων για τα κάμερα ασφαλείας
| Ψήφισμα: | 256x192 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 700 mW |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Εντολή θερμικής απεικόνισης LWIR Ενότητα υπέρυθρης κάμερας 640x512 12μm Για Drones
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0,7w |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
640x512 / πυρήνας ενότητας καμερών 17μm υπέρυθρος με τη σαφή θερμική λήψη εικόνων
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 17μm |
| Μέγεθος: | 44,5x44,5x33,6mm |
Εύκαμπτη μη ψυχόμενη θερμική ενότητα κάμερων ασφαλείας με LWIR 640x512 12μm
| Ψήφισμα: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| Μέγεθος: | 25,4x25,4x14,1 (Με κλείστρο) |
| Τυπική κατανάλωση ενέργειας: | <0,75 W |
iLC212 Uncooled LWIR Infrared Thermal Module 256x192 για Θερμική Κάμερα Ασφαλείας
| Resolution: | 256x192 |
|---|---|
| Power Consumption: | 700mW |
| Spectral Range: | 8~14μm |
Μη ψυχόμενος πυρήνας 400x300 17μM καμερών LWIR θερμικός για την οικοδόμηση της επιθεώρησης
| Ψήφισμα: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Ρυθμός καρέ: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
Μη ψύκνωτη ενότητα κάμερας υπέρυθρου LWIR 640x512 17μm για ασφάλεια και παρακολούθηση
| Ψήφισμα: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Φακός κάμερας: | Πολλαπλές Διαθέσιμες |

