Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ high resolution thermal camera module ] αγώνας 494 προϊόντα.
Μη ψύκνωτη μονάδα υπερύθριων θερμικών φωτογραφικών μηχανών ασφαλείας με πολλαπλούς φακούς
| Τύπος: | Uncooled Infrared Module |
|---|---|
| Τυπική κατανάλωση ενέργειας: | <1,2W |
| NETD: | <30mK |
120×90/12μm Ανάλυση Μη ψυγμένη φορητή θερμική κάμερα απεικόνισης
| Τυπική κατανάλωση ενέργειας: | 150mW |
|---|---|
| Τύπος: | Plug-in θερμική κάμερα |
| NETD: | ≤50mK |
Υπέρυθρη μονάδα θερμικής απεικόνισης MWIR MCT 1280x1024/12μm
| Τύπος: | Μονάδα κάμερας MWIR |
|---|---|
| Ανιχνευτής IR: | Ψυγμένος ανιχνευτής |
| Ψήφισμα: | 1280x1024 / 12μm |
Μονάδα υπέρυθρης κάμερας Plug-and-play με ανάλυση 120×90 και ανιχνευτή υπέρυθρης ακτινοβολίας σε επίπεδο κυψελών
| Τύπος: | Plug-and-play Μονάδα κάμερας υπερύθρων |
|---|---|
| Τυπική κατανάλωση ενέργειας: | 150mW |
| Φακός (HFOV/FL): | 50°/1,6 mm |
Ισχυρή περιβαλλοντική προσαρμοστικότητα ενότητας αισθητήρων καμερών LWIR VOx FPA θερμική
| Ψήφισμα: | 640x512/17μm |
|---|---|
| NETD: | ≤40mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Υψηλή θερμική λήψη εικόνων δροσισμένο ενότητα HgCdTe 640x512 15μm ποσοστού MWIR πλαισίων
| Τύπος: | Ψυχόμενη μονάδα κάμερας |
|---|---|
| Τεχνολογία: | MCT/HgCdTe |
| Ψήφισμα: | 640x512/15μm |
Εύκολη ενσωμάτωση GAVIN615L Μονάδα θερμικής απεικόνισης με ψύξη T2SL LWIR
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 15μm |
| Υψηλή ευαισθησία: | ≤25mK |
Ψυχροποιημένος πυρήνας θερμικής κάμερας MWIR 640x512 15μm για παρακολούθηση μεγάλης απόστασης
| Τύπος: | Μονάδα ψύξης κάμερας |
|---|---|
| Τεχνολογία: | MCT/HgCdTe |
| Ψήφισμα: | 640x512/15μm |
Δροσισμένες cOem ενότητες 320x256 30μm καμερών υπέρυθρη ενότητα καμερών
| Μέγεθος: | 142x58,5x71mm |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | ≤9mK |
Μη ψύκνωτη μονάδα υπερύθριων θερμικών φωτογραφικών μηχανών ασφαλείας με πολλαπλούς φακούς
| Τύπος: | Uncooled Infrared Module |
|---|---|
| Τυπική κατανάλωση ενέργειας: | <1,2W |
| NETD: | <30mK |

