Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ cooled mwir camera core ] αγώνας 108 προϊόντα.
320x256/30μm Ψυγμένη θερμική μονάδα υπέρυθρου για την ανίχνευση διαρροής αερίου μονοξειδίου του άνθρακα
| Λειτουργία: | Ανίχνευση διαρροής αερίου |
|---|---|
| Ρυθμός καρέ: | 30Hz/60Hz |
| Ανάλυση ανιχνευτή: | 320x256 |
Δροσισμένες ενότητες 320x256 30μm καμερών GAVIN330 MWIR διάφορες επιλογές φακών ζουμ
| Ανάλυση ανιχνευτή: | 320x256 / 30μm |
|---|---|
| Μέγεθος: | 150x67x80mm |
| Υψηλή ευαισθησία: | ≤10mK |
23mm Οπτική μονάδα υπερύθρου με ψύξη αερίου MWIR με 320x256/30μm για βιομηχανικές εφαρμογές
| ΜΕΓΕΘΟΣ: | 142mm×58,5mm×80mm |
|---|---|
| Στυλ: | Ψυχόμενη μονάδα υπέρυθρων |
| Προαιρετικός φακός: | 23mm/55mm |
Παρακολούθηση Ασφαλείας MWIR Ψυχόμενος υπέρυθρος ανιχνευτής 640x512/15μm
| Εφαρμογή: | Έλεγχος ασφάλειας |
|---|---|
| Τεχνολογία: | Υπέρυθρη θερμική λήψη εικόνων |
| Φασματικό εύρος 8~14μm: | 3,7~4,8μm MW |
Υψηλή θερμική λήψη εικόνων δροσισμένο ενότητα HgCdTe 640x512 15μm ποσοστού MWIR πλαισίων
| Τύπος: | Ψυχόμενη μονάδα κάμερας |
|---|---|
| Τεχνολογία: | MCT/HgCdTe |
| Ψήφισμα: | 640x512/15μm |
HD MWIR MCT υπέρυθρο δροσισμένο ανιχνευτής 1280x1024 12μM
| Ψήφισμα: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mK (F2/F4) |
| Φασματικό εύρος: | 3,7~4,8μm MW |
Πιό δροσερή συνέλευση 320x256/30μm σκεύων Δεωαρ MWIR ενσωματωμένη HgCdTe δροσισμένος ανιχνευτής IR
| Ψήφισμα: | 320x256/30μm |
|---|---|
| NETD: | ≤9mK (F2); ≤15mK (F4) |
| Φασματικό εύρος: | 3,7~4,8μm MW |
MWIR MCT υπέρυθρος ανιχνευτής 320x256/30μm για ταχεία ενσωμάτωση
| Cryo Cooler: | RS058/RS046H |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 320x256/30μm |
| μέγεθος: | 142x58,5x71mm |
1280x1024 12μm θερμική ανίχνευση μακροχρόνιας σειράς πυρήνων ενότητας καμερών HD
| Υψηλή ανάλυση: | 1280x1024 |
|---|---|
| Φασματική σειρά: | 3.7~4.8μm MW |
| NETD: | ≤20mK |
1280x1024 12μm δροσισμένη Megapixels υψηλή ευαισθησία ανιχνευτών FPA
| Ψήφισμα: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mK (F2/F4) |
| Φασματικό εύρος: | 3,7~4,8μm MW |

