Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ cooled mwir camera core ] αγώνας 108 προϊόντα.
Πυρήνας θερμικής κάμερας οπτικής απεικόνισης αερίων MWIR 320x256/30μm για φορητό θερμικό απεικονιστή
| Φασματικό εύρος: | 3,8±0,1~4,1±0,1μm |
|---|---|
| Στυλ: | Ψυχόμενη μονάδα υπέρυθρων |
| Βάρος: | ≤680 γρ |
EYAS330 MWIR Ενότητες ψύξης κάμερας υπέρυθρου πυρήνα κάμερας 320x256/30μm
| μέγεθος: | 142x58,5x71mm |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | ≤ 9mK |
LWIR 320x256/30μm Ψυκτικός Πυρήνας υπέρυθρης κάμερας με 20mK NETD για ανίχνευση διαρροής αερίου
| Μέγεθος: | 142mm×58,5mm×80mm |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 320x256/30μm |
| NETD: | 20mK (F1.5) |
Ψυχροποιημένη οπτική απεικόνιση με αέριο MWIR υποκόκκινη κάμερα με πυρήνα 320x256/30μm για μέτρηση μέσω φλόγας
| Λειτουργία: | Μέτρηση μέσω φλόγας |
|---|---|
| Εστιακό μήκος: | 23mm/55mm |
| Ανάλυση ανιχνευτή: | 320x256 |
1280x1024 MCT MWIR Θερμική κάμερα με θερμοκρασία ψύξης με ρυθμό εικόνας 1~100Hz
| Ψήφισμα: | 1280x1024 |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 12μm |
| NETD: | ≤20mK |
Δροσισμένος θερμικός πυρήνας 1280x1024 12μM καμερών ενότητας υψηλή θερμική ευαισθησία
| υψηλός καθορισμός: | 1280x1024 |
|---|---|
| Πίσσα εικονοκυττάρου: | 12μm |
| Ποσοστό πλαισίων: | 50Hz/100Hz |
GAVIN615B συμπαγής θερμική ενότητα καμερών πυρήνων 640x512/15μm MCT MWIR καμερών
| Ψήφισμα: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mK |
| Φασματικό εύρος: | 3,7~4,8μm MW |
Ενσωματωμένη δομή ενότητας 640x512 15μm καμερών RS046 MCT MWIR
| Ψήφισμα: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤ 18mK |
| Φασματικό εύρος: | 3,7~4,8μm |
Μονάδα υπέρυθρης κάμερας ψύξης MWIR με 640x512 και 25mK NETD για ανίχνευση διαρροών αερίου χωρίς επαφή
| Μέγεθος (mm): | 71×72×52 |
|---|---|
| Βάρος (ζ): | ≤370 |
| Ψήφισμα: | 640x512/15μm |
HD δροσισμένη ενότητα 1280x1024 12μM θερμικής λήψης εικόνων έλεγχος μακροχρόνιας σειράς
| υψηλός καθορισμός: | 1280x1024 |
|---|---|
| Πίσσα εικονοκυττάρου: | 12μm |
| Ποσοστό πλαισίων: | 50Hz/100Hz |

