Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ cooled mwir camera core ] αγώνας 108 προϊόντα.
1280x1024 12μm δροσισμένη ανίχνευση μακροχρόνιας σειράς πυρήνων ενότητας καμερών IR
| Υψηλός καθορισμός: | 1280x1024 |
|---|---|
| Πίσσα εικονοκυττάρου: | 12μm |
| Ποσοστό πλαισίων: | 50Hz/100Hz |
1280x1024 12μm δροσισμένη ανίχνευση μακροχρόνιας σειράς πυρήνων ενότητας καμερών IR
| Υψηλή ανάλυση: | 1280X1024 |
|---|---|
| Πίσσα εικονοκυττάρου: | 12μm |
| Ποσοστό πλαισίων: | 50Hz/100Hz |
Μονάδα υπέρυθρης κάμερας με ψύξη, ανάλυσης 320x256, με μέγεθος εικονοστοιχείου 30μm για ανίχνευση διαρροών αερίου χωρίς επαφή
| Μέγεθος προϊόντος: | 142mm×58,5mm×80mm |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 320x256 / 30μm |
| Φασματικό εύρος: | 4,5±0,1μm~4,7±0,1μm |
1280x1024 12μm δροσισμένη ανίχνευση μακροχρόνιας σειράς πυρήνων ενότητας καμερών IR
| Υψηλός καθορισμός: | 1280x1024 |
|---|---|
| Πίσσα εικονοκυττάρου: | 12μm |
| Ποσοστό πλαισίων: | 50Hz/100Hz |
EYAS330 δροσισμένος MWIR καμερών πυρήνας 320x256 30μm καμερών ενοτήτων υπέρυθρος
| Μέγεθος: | 142x58,5x71mm |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | ≤9mK |
Θερμική κάμερα πυρήνας ψυγμένης IR κάμερας 320x256/30μm για ανίχνευση διαρροής αερίου
| Τύπος: | Ανίχνευση διαρροής αερίου |
|---|---|
| Φασματικό εύρος: | 3,2±0,1~3,5±0,1μm |
| Μέγεθος: | 155x67x80mm |
320x256/30μm Θερμική κάμερα Κεντρική ψυγμένη IR κάμερα για ανίχνευση διαρροής αερίου
| Τύπος: | Ανίχνευση διαρροής αερίου |
|---|---|
| Φασματικό εύρος: | 3,2±0,1~3,5±0,1μm |
| Μέγεθος: | 155x67x80mm |
Μικροσκοπικός πυρήνας 40mk 0.7W καμερών μεγέθους μη ψυχόμενος υπέρυθρος για UAV τα ωφέλιμα φορτία
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0,7w |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
1280x1024 12μm μακρύς πυρήνας καμερών κυμάτων υπέρυθρος για τη βιομηχανική μέτρηση θερμοκρασίας
| Ψήφισμα: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Υψηλή ευαισθησίας θερμική ενότητα 640x512/15μm καμερών καμερών δροσισμένη πυρήνας
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 15μm |
| NETD: | ≤15mK |

