Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
μη ψυχόμενη LWIR 25mm θερμική ενότητα 640x512 12μM φακών για την υπαίθρια ανίχνευση
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0.8W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Συμπαγής μη ψυχόμενος μακρών κυμάτων πυρήνας καμερών 120x90/17μm υπέρυθρος θερμικός για τις ανερχόμενες αγορές
| Ψήφισμα: | 120x90 |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 17μm |
| NETD: | ≤60mK |
Θερμική ενότητα καμερών σειράς ΝΟΜΙΣΜΑΤΩΝ με το μη ψυχόμενο υπέρυθρο ανιχνευτή 400x300/17μm LWIR
| Τεχνολογία: | υπέρυθρες |
|---|---|
| Υλικό: | Οξείδιο βανδίου |
| Ψήφισμα: | 400x300/17μm |
Ελαφριά & εύκαμπτη μη ψυχόμενη θερμική ενότητα με αισθητήρα ανιχνευτών LWIR 640x512/12μm τον υπέρυθρο
| Ψήφισμα: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| Μέγεθος (mm): | 25,4x25,4x14,1 (Με κλείστρο) |
| Τυπική κατανάλωση ενέργειας: | <0,75 W |
Εγχειρίδιο θερμικής κάμερας 4V ~ 6V με σταθερή εστίαση 19mm/24mm
| Βάρος: | 67 γρ |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 640 × 512 |
| Σταθερή εστίαση Αθερμική: | 19mm/24mm |
Uncooled 640x512 12μm Thermal Imaging Module Light Weight
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0.8W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
OEM Uncooled Thermal Imaging Module with LWIR 640x512 12μm Infrared Detector
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0.8W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Μονάδα θερμικής κάμερας 400x300 17μm LWIR Uncooled with Industrial Thermography
| Ψήφισμα: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Ρυθμός καρέ: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
640x512 12um θερμική απεικόνιση Μονδίου 8μm έως 14μm NETD < 40mK
| Αισθητήρας: | Μη ψυγμένες σειρές εστιακού επιπέδου |
|---|---|
| Ρυθμός καρέ: | 50Hz |
| Συστατικά επέκτασης: | VPC/ USB3.0/ GigE/ Cameralink |
Εμφύλιο κάμερας υπέρυθρου με σταθερή εστίαση Αθερμικό φακό 19mm/24mm
| Ψήφισμα: | 640 × 512 |
|---|---|
| Τυπικό NETD: | < 40mK |
| Σταθερή εστίαση Αθερμική: | 19mm/24mm |

