Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ uncooled thermal security camera module ] αγώνας 346 προϊόντα.
Ενότητα 640x512 θερμικής λήψης εικόνων LWIR VOx που ενσωματώνεται στην υπέρυθρη κάμερα
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ισχύος: | 0.8W |
| Φασματική σειρά: | 8~14μm |
Ενότητα 640x512 θερμικής λήψης εικόνων LWIR VOx που ενσωματώνεται στην υπέρυθρη κάμερα
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0.8W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Θερμική κάμερα Plug-in ανάλυσης 256×192/12μm με διασύνδεση USB2.0 και σχεδιασμό χωρίς εστίαση
| Ανάλυση ανιχνευτή υπερύθρων: | 256×192/12μm |
|---|---|
| Εύρος μέτρησης θερμοκρασίας: | -20℃~+550℃ |
| Ψηφιακή εικόνα: | USB2.0 |
20mK NETD Οπτικός ανιχνευτής απεικόνισης αερίων με ανάλυση 320x256 και φάσμα φασματικού εύρους 10,3-10,9μm
| *MTTF: | ≥10000h |
|---|---|
| Λειτουργία: | Ανίχνευση διαρροής αερίου |
| NETD: | 20mK (F1.5) |
640x512 15μm Ενσωμάτωση ενότητας ανιχνευτή υπέρυθρου ψύξης
| Ψήφισμα: | 640x512/15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤ 17mK |
| Φασματικό εύρος: | 3.7~4.8μm |
67g Ανιχνευτής υπέρυθρων 8μm-14μm Φασματική περιοχή
| Αισθητήρας: | Μη ψυγμένες σειρές εστιακού επιπέδου |
|---|---|
| Φασματικό εύρος: | 8μm 14μm |
| Pixel Pitch: | 12μm |
δροσισμένος MWIR 640x512 υπέρυθρος ανιχνευτής 15μM για το μακρινό σύστημα παρακολούθησης
| Resolution: | 640x512/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤17mK (F2); ≤18mK (F4) |
| Spectral Range8~14μm: | 3.7~4.8μm MW |
1280x1024 12μm δροσισμένος υπέρυθρος ανιχνευτής με την ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
| Ψήφισμα: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mK (F2/F4) |
| Φασματικό εύρος: | 3,7~4,8μm MW |
Ανιχνευτές υπέρυθρου υψηλής ευαισθησίας με ψύξη με ψύκτη κρύσης RS058
| Ψήφισμα: | 320x256 / 30μm |
|---|---|
| NETD: | ≤25mK |
| Μακρύ μήκος κύματος: | 7,7~9,5 (LW) |
Ελαφριά ολοκληρωμένη περιστροφική κρυοψύκτη Stirling 750mW για ψυγμένους ανιχνευτές υπέρυθρου
| Ισχύς ψύξης: | (@77K@20℃)>750mW |
|---|---|
| Σταθερή κατανάλωση ρεύματος: | <12W (550mW@77K@20℃) |
| Θερμοκρασία εργασίας: | -45℃~+85℃ |

