Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ uncooled thermal security camera module ] αγώνας 346 προϊόντα.
PLUG612R μη ψυχόμενος πυρήνας καμερών κηφήνων θερμικός για πυροσβεστικό Rescuse
| Ψήφισμα: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
800x600 17μm μη ψύκνωτος υπέρυθρος ανιχνευτής για θερμική απεικόνιση και θερμογραφία
| Ψήφισμα: | 800x600 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Μέγεθος: | 35x25x7,4mm |
Μικροβολόμετρος LWIR VOx Μη ψύκτης υπέρυθρος ανιχνευτής 400x300/12μm για θερμογραφία
| Ψήφισμα: | 400x300 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Υπερ-σύνθετη θερμική κάμερα Plug-in με ανάλυση 256×192 και μικροβολόμετρο με μέγεθος 12μm
| Ψήφισμα: | 256×192 |
|---|---|
| Μέγεθος pixel: | 12μm |
| Φασματική απόκριση: | 8~14μm |
Φορητή και Οικονομική Θερμική Μονάδα Απεικόνισης iMC112 με Ανάλυση 120×90
| Ετικέτα: | 120×90/12μm |
|---|---|
| Τύπος ανιχνευτή: | Μη ψυχρό μικροβολόμετρο VOx FPA |
| Χρησιμοποιείται για: | AloT, Machine Vision, Industrial Vision, Security Monitoring |
Δροσισμένο οπτικό πιστοποιητικό καμερών 320x256/30μm RoHS απεικόνισης αερίου
| Αισθητήρας: | Αισθητήρας υπέρυθρων |
|---|---|
| Τεχνολογία: | υπέρυθρες |
| Ψήφισμα: | 320x256 / 30μm |
640x512 12μM υπέρυθρος πυρήνας καμερών ανιχνευτών LWIR για την ιατρική επιθεώρηση
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0.8W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Θερμική κάμερα με ανάλυση 120×90 με διασύνδεση USB2.0 για κινητές συσκευές
| Θερμοκρασία αποθήκευσης: | -45℃~+85℃ |
|---|---|
| Τάση λειτουργίας: | 3,3V±0,1V |
| Τυπική κατανάλωση ενέργειας: | 150mW |
MWIR δρόσισε τον υπέρυθρο ανιχνευτή θερμικής λήψης εικόνων για τα κάμερα παρακολούθησης
| Τεχνολογία: | Υπέρυθρη θερμική λήψη εικόνων |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 640x512/12μm |
| Εφαρμογή: | Έλεγχος ασφάλειας |
650x512 ενότητα θερμικής λήψης εικόνων που ενσωματώνεται UAV στα ωφέλιμα φορτία
| Ψήφισμα: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| ακρίβεια θερμοκρασίας: | ±3℃ ή ±3% |
| Χαρακτηριστικό NETD: | ≤40mK |

