Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ uncooled microbolometer camera detector ] αγώνας 109 προϊόντα.
Υπερσύνθετη θερμική κάμερα 256×192/12μm για κινητές συσκευές
| Τύπος ανιχνευτή: | Μη ψυχρό μικροβολόμετρο VOx FPA |
|---|---|
| Τάση λειτουργίας: | 3,3V±0,1V |
| Ψηφιακή εικόνα: | USB2.0 |
1280x1024 / μη ψυχόμενος FPA ανιχνευτής 12μm για τα θερμικά κάμερα παρακολούθησης
| Ψήφισμα: | 1280x1024 |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 12μm |
| Ρυθμός καρέ: | 50/60Hz |
400x300 17μm υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών με τη μέτρηση θερμοκρασίας
| Ψήφισμα: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Φασματική σειρά: | 8~14μm |
Μη ψυχόμενη θερμική κάμερα VOx για την ανίχνευση πυρετού
| Ψήφισμα: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Φασματική σειρά: | 8~14μm |
LC260 Μικροσκοπικό μη ψύκνωτο LWIR πυρετό ανίχνευσης κάμερας πυρήνα 256x192/12μm
| Ψήφισμα: | 256x192 |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 12μm |
| Εύρος Θερμοκρασίας: | 20℃~50℃ |
Το ευφυές όχημα συναγερμών τοποθέτησε τη θερμική κάμερα για το ασφαλές Drive
| Ψήφισμα: | 384x288/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Δρομολόγια χωρίς ψύξη LWIR θερμική μονάδα με 640x512 12μm VOx μικροβολόμετρο
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0,7W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Ανυψωμένη ενότητα καμερών IR διαλογής θερμοκρασίας δερμάτων
| Ψήφισμα: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Φασματική σειρά: | 8~14μm |
Δροσισμένες ενότητες 320x256 30μm καμερών GAVIN330 MWIR διάφορες επιλογές φακών ζουμ
| Ανάλυση ανιχνευτή: | 320x256 / 30μm |
|---|---|
| Μέγεθος: | 150x67x80mm |
| Υψηλή ευαισθησία: | ≤10mK |
Ελαφρύ βάρος 256x192 Ανάλυση 12μm Pixel Pitch Θερμική κάμερα πυρήνας για AIoT και βιομηχανική όραση
| Ψήφισμα: | 256x192 |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 12μm |
| Τυπική κατανάλωση ενέργειας: | 330mW |

