Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ uncooled microbolometer camera detector ] αγώνας 109 προϊόντα.
Υπέρυθρη θερμική ενότητα LWIR 8~14μm καμερών VOx υψηλής ανάλυσης φασματική σειρά
| Ψήφισμα: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Μονάδα θερμικής κάμερας drones LWIR χωρίς ψύξη με καθαρή θερμική απεικόνιση
| Ψήφισμα: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤50mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
μη ψυχόμενη LWIR 25mm θερμική ενότητα 640x512 12μM φακών για την υπαίθρια ανίχνευση
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0.8W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
30mK μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές 50Hz 60Hz για την ασφάλεια/τον έλεγχο
| Ψήφισμα: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Μοντέλο θερμικής απεικόνισης VOx χωρίς ψύξη υψηλής ευκρίνειας για βιομηχανική θερμογραφία
| Ψήφισμα: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
640x512 12μM υπέρυθρος πυρήνας καμερών ανιχνευτών LWIR για την ιατρική επιθεώρηση
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0.8W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Υπαίθριος πυρήνας 640x512 25.4mm×25.4mm×35mm καμερών LWIR θερμικός
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0.8W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Μεγάλη ακρίβεια 256×192/12μm Μέγεθος pixel μη ψύκνωτη θερμική μονάδα απεικόνισης για τη μέτρηση θερμοκρασίας
| Υπέρυθρος ανιχνευτής: | 256×192/12μm |
|---|---|
| Τάση λειτουργίας: | 3,3V±0,1V |
| τύπος: | Μη ψυγεία θερμικής μονάδας |
Προσιτή κάμερα θερμικής απεικόνισης για κινητά τηλέφωνα με ανάλυση 120×90 και πακέτο μεγέθους pixel 12μm
| Τύπος ανιχνευτή: | Μη ψυχρό μικροβολόμετρο συστοιχίας εστιακού επιπέδου |
|---|---|
| Πακέτο ανιχνευτών: | Πακέτο σε επίπεδο γκοφρέτας |
| Ψήφισμα: | 120×90 |
Συμπλέκτης θερμικής κάμερας με ανάλυση 256×192 και μέγεθος pixel 12μm για smartphones μέσω USB 2.0 Interface
| τύπος: | Plug-in Thermal Camera για Smartphones |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 256×192 |
| Μέγεθος pixel: | 12μm |

