Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ uncooled microbolometer camera detector ] αγώνας 109 προϊόντα.
Θερμική ενότητα μη ψυχόμενο LWIR 1280x1024/12μm καμερών υψηλής ανάλυσης VOx
| Ψήφισμα: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Μη ψυχόμενος LWIR cOem μικρός πυρήνας 256x192 12μm θερμικής λήψης εικόνων μεγέθους
| Ψήφισμα: | 256x192 |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 12μm |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Θερμική ενότητα μη ψυχόμενο LWIR 1280x1024/12μm καμερών υψηλής ανάλυσης VOx
| Ψήφισμα: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Φορητή μη ψύκτη θερμική απεικόνιση με ανάλυση 120×90 και μέγεθος pixel 12μm για θερμογραφία
| Εφαρμογές: | AloT, Machine Vision, Industrial Vision, Security Monitoring |
|---|---|
| τύπος: | Μη ψυχρή θερμική κάμερα LWIR |
| Υπέρυθρος ανιχνευτής: | Μη ψυχρό μικροβολόμετρο VOx FPA |
Θερμική ενότητα LWIR με το μη ψυχόμενο υπέρυθρο ανιχνευτή ψηφίσματος 640x512
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0.8W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Μη ψυχόμενη ενότητα θερμικής λήψης εικόνων VOx με την υψηλής θερμοκρασίας ακρίβεια ±2℃
| Ψήφισμα: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Μη ψυγμένο πυρήνα θερμικής κάμερας LWIR με σταθερή εστίαση αθερμικού φακού 19mm/24mm
| Φασματικό εύρος: | 8μm 14μm |
|---|---|
| Ρυθμός καρέ: | 50Hz |
| Σταθερή εστίαση Αθερμική: | 19mm/24mm |
Αξιοπρόσιτη μη ψυγμένη θερμική κάμερα LWIR 256×192/12μm για κινητό τερματικό
| τύπος: | φορητή θερμική κάμερα |
|---|---|
| Θερμοκρασία αποθήκευσης: | -45℃~+85℃ |
| Ακρίβεια μέτρησης θερμοκρασίας: | Μεγαλύτερο από ±2℃ / ±2% |
Μονάδα θερμικής κάμερας LWIR VOx υψηλής ευαισθησίας, μη ψυχόμενη 1280x1024/12μm
| Ψήφισμα: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
640x512 12μm υπέρυθρη θερμική ενότητα PLUG612R LWIR καμερών για τη γρήγορη ολοκλήρωση
| Ψήφισμα: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |

