Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ infrared thermal security camera ] αγώνας 412 προϊόντα.
Επιταχυντής για 320x25 30μm γρήγορη ολοκλήρωση ανιχνευτών MCT δροσισμένη MWIR υπέρυθρη
| Ψήφισμα: | 320x256 |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 30μm |
| NETD: | ≤9mK |
400mW RS046 ακέραιο περιστροφικό Stirling Cryocooler για τους δροσισμένους υπέρυθρους ανιχνευτές
| Ισχύς ψύξης: | (@77K@20℃)>400mW |
|---|---|
| MTTF: | >10000H |
| Σταθερή κατανάλωση ρεύματος: | <3,2W (130mW@100K@20℃) |
320x256 Ανάλυση 30μm Μέγεθος Pixel MWIR Ψυχροποιημένη οπτική μονάδα απεικόνισης αερίου με 10mK NETD για ανίχνευση διαρροής αερίου
| Χρόνος ψύξης (23 ℃): | ≤8min@12V |
|---|---|
| Λειτουργία: | Ανίχνευση διαρροής αερίου |
| Μέγεθος pixel: | 30μm |
20mK NETD Οπτικός ανιχνευτής απεικόνισης αερίων με ανάλυση 320x256 και φάσμα φασματικού εύρους 10,3-10,9μm
| *MTTF: | ≥10000h |
|---|---|
| Λειτουργία: | Ανίχνευση διαρροής αερίου |
| NETD: | 20mK (F1.5) |
640x512 15μm γρήγορη ολοκλήρωση RoHS ενότητας MCT δροσισμένη MWIR εγκεκριμένο
| Ψήφισμα: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤ 18mK |
| Φασματικό εύρος: | 3,7~4,8μm |
Πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ RS079 ενσωματωμένη η 750mW ενσωμάτωσε την ηλεκτρονική Drive
| Ισχύς ψύξης: | (@77K@20℃)>750mW |
|---|---|
| Σταθερή κατανάλωση ρεύματος: | <12W (550mW@77K@20℃) |
| Θερμοκρασία εργασίας: | -45℃~+85℃ |
αισθητήρας ανιχνευτών 256x192 12μm Vox Microbolometer
| Ψήφισμα: | 256x192 / 12μm |
|---|---|
| Ποσοστό πλαισίων: | 50/60Hz |
| Μέγεθος: | 23x13x7.32mm |
RS046H ενσωματωμένη διάσπαση πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
| Ισχύς ψύξης: | (@100K@20℃)>400mW |
|---|---|
| Σταθερή κατανάλωση ρεύματος: | <3,5W (130mW@100K@20°C) |
| Θερμοκρασία εργασίας: | -45℃~+85℃ |
Πιό δροσερή συνέλευση διασπασμένο περιστροφικό Stirling Cryocooler σκεύων Δεωαρ RS046H ενσωματωμένη 400mW
| Ισχύς ψύξης: | (@100K@20℃)>400mW |
|---|---|
| Σταθερή κατανάλωση ρεύματος: | <3,5W (130mW@100K@20°C) |
| Θερμοκρασία εργασίας: | -45℃~+85℃ |
Δροσισμένος IR ανιχνευτής HD 1280x1024 12μm
| Ψήφισμα: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mK (F2/F4) |
| Φασματική σειρά: | 3.7~4.8μm MW |

