Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ infrared thermal security camera ] αγώνας 412 προϊόντα.
640x512 12μM μη ψυχόμενη ενότητα θερμικής λήψης εικόνων για την παρατήρηση άγριας φύσης
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0.8W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Μη ψυχόμενη 640x512 12μM ενότητα θερμικής λήψης εικόνων LWIR για την προσωπική νυχτερινή όραση
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0.8W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
12μm Pixel Pitch LWIR κάμερα με VPC/ USB3.0/ GigE/ Cameralink εξαγωγικά στοιχεία
| Βάρος: | 67 γρ |
|---|---|
| Τυπικό NETD: | < 40mK |
| Pixel Pitch: | 12μm |
Ελαφριά ολοκληρωμένη περιστροφική κρυοψύκτη Stirling 750mW για ψυγμένους ανιχνευτές υπέρυθρου
| Ισχύς ψύξης: | (@77K@20℃)>750mW |
|---|---|
| Σταθερή κατανάλωση ρεύματος: | <12W (550mW@77K@20℃) |
| Θερμοκρασία εργασίας: | -45℃~+85℃ |
EO-IR Systems Integrated LWIR Cooled Infrared Detector 640x512 15μM
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 15μm |
| Σταθερή κατανάλωση ρεύματος: | <8W |
Ανιχνευτής θερμικής απεικόνισης MWIR Cooled 320x256/30μm με 10mK NETD για οπτική απεικόνιση αερίων
| Λειτουργία: | Ανίχνευση διαρροής αερίου |
|---|---|
| Μέγεθος (mm): | 142×58,5×71 |
| Ανάλυση ανιχνευτή: | 320x256 |
Μονάδα κάμερας υπέρυθρου ψύξης με φακό 25 mm με ανάλυση 320x256 και 20mK NETD για οπτική απεικόνιση αερίου και ανίχνευση διαρροής αερίου
| Ψήφισμα: | 320x256/30μm |
|---|---|
| Μέγεθος: | 142mm×58,5mm×80mm |
| NETD: | 20mK (F1.5) |
Μη ψυχόμενος IR ανιχνευτής 640x512 12μm υψηλής ανάλυσης FPA για τη θερμική νυχτερινή όραση
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Μέγεθος pixel: | 12μm |
| Πακέτο: | συσκευασία επιπέδου γκοφρέτας |
Ανιχνευτής υπέρυθρης απεικόνισης ψυχόμενου αερίου MWIR με ανάλυση 320x256, μέγεθος pixel 30μm και NETD 10mK για ανίχνευση διαρροών αερίου
| Μέγεθος pixel: | 30μm |
|---|---|
| Λειτουργία: | Ανίχνευση διαρροής αερίου |
| Φασματικό εύρος: | 4,5±0,1μm~4,7±0,1μm |
LS734 Linear Stirling Cryocooler for Cooling MCT Cooled Infrared Detector
| Βάρος: | ≤1,0kg |
|---|---|
| Τύπος: | Γραμμικός κρυοψύκτη Stirling |
| MTTF: | ≥20000 ώρες |

