Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ infrared thermal security camera ] αγώνας 412 προϊόντα.
Ενισχυμένος πυρήνας καμερών σαφήνειας και ακρίβειας HD 1280x1024 θερμικός
| Ψήφισμα: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
PLUG1212 μη ψυχόμενη ενότητα HD LWIR 1280x1024/12μm για την εξαιρετικά σαφή θερμική λήψη εικόνων
| Ψήφισμα: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
320x256/30μm Ψυχροποιημένος ανιχνευτής θερμικής απεικόνισης MWIR με 10mK NETD για ανίχνευση διαρροής αερίων από VOCs
| Φασματικό εύρος: | 3,2±0,1~3,5±0,1μm |
|---|---|
| Ανάλυση ανιχνευτή: | 320x256 |
| Μέγεθος pixel: | 30μm |
TWIN612 αιχμηρές & σαφείς εικόνες ενότητας θερμικής λήψης εικόνων με την ακρίβεια ±2℃ ή ±2%
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0.8W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Μη ψυχόμενη ενότητα θερμικής λήψης εικόνων VOx με την υψηλής θερμοκρασίας ακρίβεια ±2℃
| Ψήφισμα: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Θερμική κάμερα πυρήνας 4V-6V VPC/USB3.0/GigE/Cameralink 44.45mm × 44.45mm × 26mm
| Τάση λειτουργίας: | 4V~6V |
|---|---|
| Φασματικό εύρος: | 8μm 14μm |
| Pixel Pitch: | 12μm |
Θερμική κάμερα Plug-in ανάλυσης 256×192/12μm με διασύνδεση USB2.0 και σχεδιασμό χωρίς εστίαση
| Ανάλυση ανιχνευτή υπερύθρων: | 256×192/12μm |
|---|---|
| Εύρος μέτρησης θερμοκρασίας: | -20℃~+550℃ |
| Ψηφιακή εικόνα: | USB2.0 |
MCT MWIR Cooled Thermal Module 15μm 640x512 για ωφέλιμο φορτίο πολλαπλών αισθητήρων
| Μέγεθος: | 125x92x67mm |
|---|---|
| Βάρος: | ≤650 γρ |
| Ψήφισμα: | 640x512 / 15μm |
Συμπαγής ενότητα TWIN612 θερμικής λήψης εικόνων LWIR με τη χαμηλής ισχύος κατανάλωση
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0.8W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |

