Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ flexible uncooled thermal security camera ] αγώνας 43 προϊόντα.
Μη ψυχόμενη υπέρυθρη ενότητα 640x512 17μM καμερών για UAV τα ωφέλιμα φορτία
| Ψήφισμα: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| Φακός κάμερας: | Πολλαπλές Διαθέσιμες |
| Βάρος: | <90 γρ |
Βούλωμα-ρ μη ψυχόμενη ενότητα καμερών LWIR ραδιομετρική υπέρυθρη με Thermography
| Ψήφισμα: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| Ρυθμός καρέ: | 25Hz/30Hz |
| NETD: | <30mK |
Ελαφρύ βάρος Μη ψυγεία υπέρυθρης θερμικής κάμερας 256x192/12μm
| Εύρος Θερμοκρασίας: | -20℃~+150℃ (Προσαρμόσιμο) |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 256x192/12μm |
| Ρυθμός καρέ: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
Πλήρως βελτιστοποιημένος ανιχνευτής 256x192/12μm καμερών ανταλλαγή-γ μη ψυχόμενος Microbolometer
| Ψήφισμα: | 256x192 |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 12μm |
| Τύπος: | Μικροβολόμετρο |
PLUG1212 υψηλή μη ψυχόμενη υπέρυθρη ενότητα σταθερότητας 1280x1024 για τους παντός καιρού όρους
| Ψήφισμα: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
1280x1024 12μm Μονάδα Αψύκτου VOx Microbolometer για Ευέλικτες Λύσεις Θερμικής Απεικόνισης
| Ψήφισμα: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Βιομηχανική Thermography LWIR θερμική ενότητα μη ψυχόμενο 400x300 17μM καμερών
| Ψήφισμα: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Ρυθμός καρέ: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
640x512 17μm υπέρυθρος θερμικός πυρήνας ενότητας καμερών για βιομηχανικό Thermography
| Εύρος Θερμοκρασίας: | -20℃~+550℃ (εξατομικεύσιμος) |
|---|---|
| Ακρίβεια θερμοκρασίας: | ±2℃ ή ±2% |
| Ψήφισμα: | 640x512/17μm |
800x600 17μm μη ψύκνωτος υπέρυθρος ανιχνευτής για θερμική απεικόνιση και θερμογραφία
| Ψήφισμα: | 800x600 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Μέγεθος: | 35x25x7,4mm |
640x512 / πυρήνας ενότητας καμερών 17μm υπέρυθρος με τη σαφή θερμική λήψη εικόνων
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 17μm |
| Μέγεθος: | 44,5x44,5x33,6mm |

