Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ 400x300 thermal imaging security camera ] αγώνας 67 προϊόντα.
Μη ψυχόμενη θερμική ενότητα 640x512 12μM καμερών μακροχρόνιες υπέρυθρες ακτίνες κυμάτων
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ισχύος: | 0.8W |
| Φασματική σειρά: | 8~14μm |
640x512/12μm Μη ψυγμένο πυρήνα υπέρυθρης κάμερας μικρού μεγέθους για ωφέλιμα φορτία UAV
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0,7w |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
640x512 12μm υπέρυθρη θερμική ενότητα PLUG612R LWIR καμερών για τη γρήγορη ολοκλήρωση
| Ψήφισμα: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Εξαιρετικά συμπαγής μη ψυχόμενη θερμική ενότητα με το φακό 9,1/13/19mm
| Ψήφισμα: | 384x288 /17μm |
|---|---|
| NETD: | ≤50mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
800x600 17μm μη ψύκνωτος υπέρυθρος ανιχνευτής για θερμική απεικόνιση και θερμογραφία
| Ψήφισμα: | 800x600 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Μέγεθος: | 35x25x7,4mm |
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές 256x192 12μm Microbolometer Vox για τις θερμικές κάμερες
| Ψήφισμα: | 256x192/12μm |
|---|---|
| Ρυθμός καρέ: | 50/60Hz |
| Μέγεθος: | 23x13x7,32mm |
Γκοφρετών βιομηχανικός IR επιπέδων συσκευάζοντας μη ψυχόμενος υπέρυθρος αισθητήρας ανιχνευτών LWIR
| Τύπος: | Μικροβολόμετρο |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 400x300 |
| Μέγεθος: | 18x16x2,8mm |

