Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ 400x300 thermal imaging security camera ] αγώνας 67 προϊόντα.
Θερμική ενότητα καμερών σειράς ΝΟΜΙΣΜΑΤΩΝ με το μη ψυχόμενο υπέρυθρο ανιχνευτή 400x300/17μm LWIR
| Τεχνολογία: | υπέρυθρες |
|---|---|
| Υλικό: | Οξείδιο βανδίου |
| Ψήφισμα: | 400x300/17μm |
Θερμική κάμερα για ανίχνευση πυρετού, μη ψύκτη θερμική μονάδα LWIR 400x300/17μm
| Ψήφισμα: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
400x300 12μm θερμικοί υπέρυθροι ανιχνευτές μη ψυχόμενο VOx Microbolometer για Thermography
| Μέγεθος: | 18x16x2,8mm |
|---|---|
| Βάρος: | <1,5 γρ |
| Ψήφισμα: | 400x300 |
μη ψυχόμενη θερμική ενότητα καμερών 400x300 17um LWIR για τον έξυπνο έλεγχο
| Ψήφισμα: | 384x288 το /17 μm |
|---|---|
| NETD: | ≤50mk |
| Φασματική σειρά: | 8~14μm |
Μη ψυχόμενη θερμική ενότητα καμερών με το διάφορο ευφυή αλγόριθμο εικόνας
| Ψήφισμα: | 384x288 /17μm |
|---|---|
| NETD: | ≤50mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Ανεψυγμένη υπέρυθρη κάμερα LWIR 1280x1024/12μm με καθαρή θερμική απεικόνιση
| Ψήφισμα: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
| NETD: | <30mK |
640x512 / πυρήνας ενότητας καμερών 17μm υπέρυθρος με τη σαφή θερμική λήψη εικόνων
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 17μm |
| Μέγεθος: | 44,5x44,5x33,6mm |
400x300 17μm συμπαγής ΝΟΜΙΣΜΆΤΩΝ πυρήνας καμερών σειράς μη ψυχόμενος θερμικός
| Ψήφισμα: | 400x300/17μm |
|---|---|
| Θερμοκρασία: | -20℃~+150℃ (Προσαρμόσιμο) |
| NETD: | <40mK |
Θερμική κάμερα VOx για την ανίχνευση πυρετού, πυρήνας 400x300/17μm καμερών LWIR
| Ψήφισμα: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Θερμικός πυρήνας μη ψυχόμενο 400x300 καμερών LWIR για την οικοδόμηση της ασφάλειας HVAC
| Ψήφισμα: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Ρυθμός καρέ: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |

