Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ 1280x1024 high resolution thermal camera module ] αγώνας 98 προϊόντα.
Μη ψυγμένο πυρήνα υπέρυθρης κάμερας 1280x1024/12μm για θερμική απεικόνιση υψηλής σταθερότητας
| Ψήφισμα: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
PLUG1212 μη ψυχόμενη ενότητα HD LWIR 1280x1024/12μm για την εξαιρετικά σαφή θερμική λήψη εικόνων
| Ψήφισμα: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Ανεψυγμένη υπέρυθρη κάμερα LWIR 1280x1024/12μm με καθαρή θερμική απεικόνιση
| Ψήφισμα: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
| NETD: | <30mK |
Fast Integration Cooled IR Camera Core EYAS1212 Mega Pixel 1280x1024 / 12μM
| Ψήφισμα: | 1280x1024 |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 12μm |
| NETD: | ≤20mk |
Εξαιρετικά σαφής δροσισμένος πυρήνας καμερών MWIR
| Χρησιμοποιημένος για: | Κάμερα παρακολούθησης |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 1280x1024/12μm |
| Ποσοστό πλαισίων: | 50Hz/100Hz |
Long Range Detection Cooled IR Detector Module Core 1280x1024 12μm
| Υψηλής ευκρίνειας: | 1280x1024 |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 12μm |
| Ρυθμός καρέ: | 50Hz/100Hz |
Cooled IR Module Detector Core 1280x1024 12μM για παρακολούθηση μεγάλης εμβέλειας
| Υψηλής ευκρίνειας: | 1280x1024 |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 12μm |
| Ρυθμός καρέ: | 50Hz/100Hz |
Μη ψυχόμενος υπέρυθρος πυρήνας καμερών σειράς βουλωμάτων MegaPixel που χρησιμοποιείται στα σύνθετα περιβάλλοντα
| Ψήφισμα: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
μη ψυχόμενη υπέρυθρη ενότητα 1280x1024/12μm για την εξαιρετικά σαφή θερμική λήψη εικόνων
| Ψήφισμα: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
1280x1024 / μη ψυχόμενος FPA ανιχνευτής 12μm για τα θερμικά κάμερα παρακολούθησης
| Ψήφισμα: | 1280x1024 |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 12μm |
| Ρυθμός καρέ: | 50/60Hz |

