Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ 1280x1024 high resolution thermal camera module ] αγώνας 98 προϊόντα.
1280x1024 Μη ψυγμένη μονάδα θερμικής απεικόνισης LWIR για κάμερα παρακολούθησης
| Ψήφισμα: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Ρυθμός καρέ: | 25 Hz |
Σταθερή απόδοση μη ψυχόμενο 1280x1024 12μm υπέρυθρη ενότητα θερμικής λήψης εικόνων
| Ψήφισμα: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
PLUG617 LWIR θερμική κάμερα ασφαλείας με ανάλυση 640x512 17μM
| Ψήφισμα: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Φακός κάμερας: | Πολλαπλές Διαθέσιμες |
Μη ψυχόμενη θερμική ενότητα LWIR 640x512 17μm κάμερων παρακολούθησης
| Ψήφισμα: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Φακός κάμερας: | Πολλαπλές Διαθέσιμες |
HD δροσισμένη ενότητα 1280x1024 12μM θερμικής λήψης εικόνων έλεγχος μακροχρόνιας σειράς
| υψηλός καθορισμός: | 1280x1024 |
|---|---|
| Πίσσα εικονοκυττάρου: | 12μm |
| Ποσοστό πλαισίων: | 50Hz/100Hz |
πυρήνες ενοτήτων καμερών 1280x1024 12μm δροσισμένοι
| Τεχνολογία: | MCT/HgCdTe |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 1280x1024 / 12μm |
| NETD: | M20mK |
Μη ψυχόμενη υπέρυθρη υψηλή ανάλυση 1280x1024 ενότητας LWIR καμερών VOx
| Ψήφισμα: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Πυρήνας μονάδας κάμερας IR Cooled Monitoring 1280x1024 12μM
| Υψηλής ευκρίνειας: | 1280x1024 |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 12μm |
| Ρυθμός καρέ: | 50Hz/100Hz |
Υπέρυθρη μονάδα θερμικής απεικόνισης MWIR MCT 1280x1024/12μm
| Τύπος: | Μονάδα κάμερας MWIR |
|---|---|
| Ανιχνευτής IR: | Ψυγμένος ανιχνευτής |
| Ψήφισμα: | 1280x1024 / 12μm |
Ενισχυμένος πυρήνας καμερών σαφήνειας και ακρίβειας HD 1280x1024 θερμικός
| Ψήφισμα: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |

