Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ uncooled lwir thermal camera module ] αγώνας 269 προϊόντα.
Μη ψυγεία LWIR θερμικής κάμερας με ανάλυση 256×192 και μέγεθος pixel 12μm
| Υπέρυθρος ανιχνευτής: | Uncooled LWIR FPA 256×192/12μm |
|---|---|
| Δεδομένα εξόδου: | 14bit Raw |
| Ρυθμός καρέ: | 25 Hz |
Μη ψυχόμενη ενότητα καμερών LWIR θερμική με 640x512 12μM σαφής απεικόνιση
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| κατανάλωση ισχύος: | 0.8W |
| Φασματική σειρά: | 8~14μm |
Μη ψυγμένη θερμική κάμερα LWIR 256x192 ανάλυση 12μm Μέγεθος pixel με ακρίβεια ±2°C για έξυπνο σπίτι
| Ακρίβεια μέτρησης θερμοκρασίας: | ±2℃ ή ±2% |
|---|---|
| Εύρος μέτρησης θερμοκρασίας: | -20℃~+550℃ |
| Λειτουργία εστίασης: | Ελεύθερη εστίαση |
120×90 Ανάλυση 12μm Μέγεθος εικονοστοιχείων Μη ψύξη LWIR Θερμική κάμερα Μονάδα με καθολικές διεπαφές ελέγχου
| Ψηφιακή εικόνα: | USB2.0 |
|---|---|
| Φακός (HFOV/FL): | 50°/1,6 mm |
| Δεδομένα εξόδου: | 14bit Raw |
256x192 Ανάλυση 12μm Pixel Pitch Focus Δωρεάν LWIR Θερμική κάμερα για Θερμογραφία
| Ψήφισμα: | 256x192 |
|---|---|
| Δεδομένα εξόδου: | 14bit Raw |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Βιομηχανική Thermography LWIR θερμική ενότητα μη ψυχόμενο 400x300 17μM καμερών
| Ψήφισμα: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Ρυθμός καρέ: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
Μονάδα θερμικής κάμερας LWIR με εύρος μέτρησης θερμοκρασίας -20℃~150℃/0~550℃
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0.8W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Μη ψυχρή μονάδα θερμικής κάμερας LWIR με ανάλυση 256x192 12μm Pixel Pixel και 330mW κατανάλωση ενέργειας
| Ψήφισμα: | 256x192 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 330mW |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Μη ψυγεία 640x512 Θερμική κάμερα 12μm Τυπικό NETD 40mk Για Drones
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0,7W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
θερμική ενότητα καμερών 1280x1024 LWIR με το φακό ζουμ 30mm - 180mm
| Ψήφισμα: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Ρυθμός καρέ: | 25 Hz |

