Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ lwir thermal surveillance camera module ] αγώνας 91 προϊόντα.
400x300 17μm συμπαγής ΝΟΜΙΣΜΆΤΩΝ πυρήνας καμερών σειράς μη ψυχόμενος θερμικός
| Ψήφισμα: | 400x300/17μm |
|---|---|
| Θερμοκρασία: | -20℃~+150℃ (Προσαρμόσιμο) |
| NETD: | <40mK |
iLC212 Uncooled LWIR Infrared Thermal Module 256x192 για Θερμική Κάμερα Ασφαλείας
| Resolution: | 256x192 |
|---|---|
| Power Consumption: | 700mW |
| Spectral Range: | 8~14μm |
EO-IR Systems Integrated LWIR Cooled Infrared Detector 640x512 15μM
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 15μm |
| Σταθερή κατανάλωση ρεύματος: | <8W |
Φορητή μη ψύκτη θερμική απεικόνιση με ανάλυση 120×90 και μέγεθος pixel 12μm για θερμογραφία
| Εφαρμογές: | AloT, Machine Vision, Industrial Vision, Security Monitoring |
|---|---|
| Τύπος: | Μη ψυχρή θερμική κάμερα LWIR |
| Υπέρυθρος ανιχνευτής: | Μη ψυχρό μικροβολόμετρο VOx FPA |
Μη ψυχόμενος πυρήνας υπέρυθρης κάμερας LWIR 256x192 12μm + Φακός 3.2mm για κάμερα ασφαλείας
| Ψήφισμα: | 256x192 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 700mW |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Εγχειρίδιο εστίασης 640x512 Ανάλυση Μικροβολόμετρος Μη ψυγμένη μονάδα θερμικής απεικόνισης
| Τυπικό NETD: | < 40mK |
|---|---|
| Φασματικό εύρος: | 8μm 14μm |
| Αισθητήρας: | Μη ψυγμένες σειρές εστιακού επιπέδου |
Ισχυρή περιβαλλοντική προσαρμοστικότητα ενότητας αισθητήρων καμερών LWIR VOx FPA θερμική
| Ψήφισμα: | 640x512/17μm |
|---|---|
| NETD: | ≤40mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
640x512 12μM υπέρυθρος πυρήνας καμερών ανιχνευτών LWIR για την ιατρική επιθεώρηση
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0.8W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
640x512 12µM μη ψυχόμενος θερμικός πυρήνας καμερών για την παρατήρηση άγριας φύσης
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0.8W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Θερμική κάμερα plug-in FPA LWIR Uncooled με ανάλυση 256×192 και διασύνδεση USB2.0
| Υπέρυθρος ανιχνευτής: | Uncooled LWIR FPA 256×192/12μm |
|---|---|
| Τυπική κατανάλωση ενέργειας: | 300mW |
| Ψηφιακή εικόνα: | USB2.0 |

