Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ lwir thermal imaging security camera ] αγώνας 245 προϊόντα.
Ελαφριοί μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές 256x192 12μm για την υπέρυθρη απεικόνιση
| Ψήφισμα: | 256x192 / 12μm |
|---|---|
| Ρυθμός καρέ: | 50/60Hz |
| Μέγεθος: | 23x13x7,32mm |
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές 256x192 12μm Microbolometer Vox για τις θερμικές κάμερες
| Ψήφισμα: | 256x192/12μm |
|---|---|
| Ρυθμός καρέ: | 50/60Hz |
| Μέγεθος: | 23x13x7,32mm |
30mK μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές 50Hz 60Hz για την ασφάλεια/τον έλεγχο
| Ψήφισμα: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
PLUG1212 υψηλή μη ψυχόμενη υπέρυθρη ενότητα σταθερότητας 1280x1024 για τους παντός καιρού όρους
| Ψήφισμα: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Τύπος ΙΙ δροσισμένο υπέρπλεγμα υπέρυθρο μακροχρόνιο κύμα 320x256/30μm ανιχνευτών
| Ψήφισμα: | 320x256 / 30μm |
|---|---|
| NETD: | ≤25mK (F2) |
| Φασματικό εύρος: | 7,7~9,5μm LW |
Ανιχνευτές υπέρυθρου υψηλής ευαισθησίας με ψύξη με ψύκτη κρύσης RS058
| Ψήφισμα: | 320x256 / 30μm |
|---|---|
| NETD: | ≤25mK |
| Μακρύ μήκος κύματος: | 7,7~9,5 (LW) |
δροσισμένος MWIR 640x512 υπέρυθρος ανιχνευτής 15μM για το μακρινό σύστημα παρακολούθησης
| Resolution: | 640x512/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤17mK (F2); ≤18mK (F4) |
| Spectral Range8~14μm: | 3.7~4.8μm MW |
iMC212 Μη ψυχόμενη μονάδα υπερύθρων με ανάλυση 256x192 και κατανάλωση ισχύος 300mW για ενσωμάτωση σε κινητές συσκευές
| Υπέρυθρος ανιχνευτής: | Μη ψυχρή συστοιχία εστιακού επιπέδου LWIR |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 256x192/12μm |
| Ρυθμός καρέ: | 25 Hz |
1280x1024 12μm δροσισμένος υπέρυθρος ανιχνευτής με την ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
| Ψήφισμα: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mK (F2/F4) |
| Φασματικό εύρος: | 3,7~4,8μm MW |
LS734 Linear Stirling Cryocooler for Cooling MCT Cooled Infrared Detector
| Βάρος: | ≤1,0kg |
|---|---|
| Τύπος: | Γραμμικός κρυοψύκτη Stirling |
| MTTF: | ≥20000 ώρες |

