Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ 400x300 thermal imaging system ] αγώνας 92 προϊόντα.
PLUG617 LWIR θερμική κάμερα ασφαλείας με ανάλυση 640x512 17μM
| Ψήφισμα: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Φακός κάμερας: | Πολλαπλές Διαθέσιμες |
Μη ψύκνωτη μονάδα υπερύθριων θερμικών φωτογραφικών μηχανών ασφαλείας με πολλαπλούς φακούς
| Τύπος: | Uncooled Infrared Module |
|---|---|
| Τυπική κατανάλωση ενέργειας: | <1,2W |
| NETD: | <30mK |
640x512 15μm θερμική υψηλή ανάλυση GAVIN615L ενότητας καμερών T2SL LWIR
| Ψήφισμα: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤25mK |
| Φασματικό εύρος: | 7,7~9,5μm LW |
Εξαιρετικά συμπαγής μη ψυχόμενη θερμική ενότητα με το φακό 9,1/13/19mm
| Ψήφισμα: | 384x288 /17μm |
|---|---|
| NETD: | ≤50mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Μη ψυχόμενη θερμική κάμερα 384x288 17μM LWIR για τη διαλογή θερμοκρασίας σώματος
| Ψήφισμα: | 384x288 |
|---|---|
| Κατανάλωση ισχύος: | 0.85W |
| Φασματική σειρά: | 8~14μm |
Σώματος θερμοκρασίας ενότητα 384x288 17μM καμερών διαλογής μη ψυχόμενη θερμική
| Ψήφισμα: | 384x288 |
|---|---|
| Κατανάλωση ισχύος: | 0.85W |
| Φασματική σειρά: | 8~14μm |
Θερμική ενότητα μη ψυχόμενο LWIR 1280x1024/12μm καμερών υψηλής ανάλυσης VOx
| Ψήφισμα: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Τοποθετημένος όχημα νυχτερινής όρασης IR πυρήνας 384x288/17μm καμερών καμερών θερμικός
| Ψήφισμα: | 384x288/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Θερμικός πυρήνας 640x512 15μm καμερών RS058 T2SL δροσισμένη υπέρυθρη ολοκλήρωση ανιχνευτών
| Ψήφισμα: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤25mK |
| Φασματικό εύρος: | 7,7~9,5μm (LW) |
Δέκτης υπέρυθρου ατμοσφαιρικής ακτινοβολίας LWIR 400x300 / 17μm VOx χωρίς ψύξη, μικροβολόμετρο FPA
| Τύπος: | Μικροβολόμετρο |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 400x300 |
| υλικό: | Οξείδιο του βαναδίου |

