Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ 400x300 thermal imaging system ] αγώνας 56 προϊόντα.
Ανιχνευτής υπέρυθρου ψύξης LWIR με ανάλυση 320x256 και μέγεθος εικονοστοιχείων 30μm για ανίχνευση διαρροής αερίου SF6/NH3
| Φασματικό εύρος: | 10,3±0,1μm~10,9±0,1μm |
|---|---|
| Χρόνος ψύξης (23 ℃): | ≤7min@24V |
| Ανάλυση ανιχνευτή: | 320x256 |
640x512/12μm Μη ψυγμένο πυρήνα υπέρυθρης κάμερας μικρού μεγέθους για ωφέλιμα φορτία UAV
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0,7w |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Εξαιρετικά σαφής δροσισμένος πυρήνας καμερών MWIR
| Χρησιμοποιημένος για: | Κάμερα παρακολούθησης |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 1280x1024/12μm |
| Ποσοστό πλαισίων: | 50Hz/100Hz |
T2SL ενσωματωμένος σκεύων Δεωαρ πιό δροσερός ανιχνευτής IR συνελεύσεων διπλός δροσισμένος ζώνη
| Ψήφισμα: | 320x256 |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 30μm |
| Σταθερή κατανάλωση ρεύματος: | <9W |
Ακέραια περιστροφική μικρή κατανάλωση συνελεύσεων Cryocooler κύκλου του Στέρλινγκ
| Ισχύς ψύξης: | (@77K@20℃)>550mW |
|---|---|
| Σταθερή κατανάλωση ρεύματος: | <7W (250mW@77K@20℃) |
| Θερμοκρασία εργασίας: | -45℃~+85℃ |
δροσισμένη IR ενότητα καμερών ολοκλήρωσης MCT MWIR ανιχνευτών 15μm 640x512
| Ψήφισμα: | 640x512/15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤17mK |
| Φασματική σειρά: | 3.7~4.8μm |

