Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ 12um thermal security camera module ] αγώνας 80 προϊόντα.
υψηλή ευαισθησία ενότητας αισθητήρων καμερών 12μm 1280x1024 μη ψυχόμενη θερμική
| Ψήφισμα: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Τμηματικός λιμένας πυρήνων 640x512 14um καμερών ΒΡΑΧΙΟΝΩΝ SDK μη ψυχόμενος υπέρυθρος ελεγχόμενος
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0,7w |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Μη ψυχόμενος πυρήνας χαρακτηριστικό NETD 40mK καμερών IR οξειδίων βαναδίου για UAV τα ωφέλιμα φορτία
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0,7w |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
640x512 12μM μη ψυχόμενη ενότητα θερμικής λήψης εικόνων για την παρατήρηση άγριας φύσης
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0.8W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
640x512 12μM υπέρυθρος πυρήνας καμερών με το φακό 25mm για την παρατήρηση άγριας φύσης
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0.8W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Σαφής πυρήνας καμερών θερμικής λήψης εικόνων LWIR με 640x512 12μM υπέρυθροι ανιχνευτές
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0.8W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Ενότητα 640x512 θερμικής λήψης εικόνων LWIR VOx που ενσωματώνεται στην υπέρυθρη κάμερα
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ισχύος: | 0.8W |
| Φασματική σειρά: | 8~14μm |
Ελαφρύς μη ψυχόμενος υπέρυθρος πυρήνας 8~14μm καμερών για UAV τα ωφέλιμα φορτία
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0,7w |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Μονάδα θερμικής απεικόνισης LWIR χωρίς ψύξη 640x512 12μm ανιχνευτής, NETD<40mk
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0.8W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
640x512/12μm FPA μη ψύκνωτος υπέρυθρος ανιχνευτής θερμικής απεικόνισης
| Ψήφισμα: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |

