Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ 12 m plug in thermal camera module ] αγώνας 33 προϊόντα.
PLUG612 Θερμική μονάδα κάμερας χωρίς ψύξη VOx LWIR 640x512/12μm για κάμερα παρακολούθησης
| Τύπος: | Uncooled Infrared Module |
|---|---|
| Ρυθμός καρέ: | 9Hz/25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| Ψήφισμα: | 640x512 / 12μm |
Θερμικός πυρήνας θερμικής λήψης εικόνων ενότητας 1280x1024 12μm καμερών υψηλής ανάλυσης
| Ψήφισμα: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Θερμική κάμερα πυρόσβεσης Μη ψυγμένη θερμική μονάδα LWIR 640x512/12μm
| Τύπος: | Uncooled Infrared Module |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 640x512 / 12μm |
| Τυπική κατανάλωση ενέργειας: | <1,2W |
Υπέρυθρη θερμική ενότητα LWIR 8~14μm καμερών VOx υψηλής ανάλυσης φασματική σειρά
| Ψήφισμα: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Θερμική ενότητα μη ψυχόμενο LWIR 1280x1024/12μm καμερών υψηλής ανάλυσης VOx
| Ψήφισμα: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Θερμική ενότητα μη ψυχόμενο LWIR 1280x1024/12μm καμερών υψηλής ανάλυσης VOx
| Ψήφισμα: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
1280x1024 12μm θερμική ενότητα καμερών HD με το φακό ζουμ 30~180mm
| Ψήφισμα: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mk |
| Φασματική σειρά: | 8~14μm |
Ελαφριά ενότητα 1280x1024 12μm καμερών υψηλής ανάλυσης θερμική
| Ψήφισμα: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Μη ψύκνωτη μονάδα υπερύθριων θερμικών φωτογραφικών μηχανών ασφαλείας με πολλαπλούς φακούς
| Τύπος: | Uncooled Infrared Module |
|---|---|
| Τυπική κατανάλωση ενέργειας: | <1,2W |
| NETD: | <30mK |
Μη ψύκνωτη μονάδα υπερύθριων θερμικών φωτογραφικών μηχανών ασφαλείας με πολλαπλούς φακούς
| Τύπος: | Uncooled Infrared Module |
|---|---|
| Τυπική κατανάλωση ενέργειας: | <1,2W |
| NETD: | <30mK |

