Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ uncooled thermal module with 9 1mm lens ] αγώνας 79 προϊόντα.
Μοντέλο θερμικής κάμερας οξειδίου βανάνδιου 640x512 12μm για UAV και Drone
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0,7w |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Εντολή θερμικής απεικόνισης LWIR Ενότητα υπέρυθρης κάμερας 640x512 12μm Για Drones
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0,7w |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Δρόνοι Θερμική απεικόνιση 640x512 12μm Με Βιομηχανική Θερμογραφία
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0,7W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Θερμικές υπέρυθρες κάμερες απεικόνισης για τις ιατρικές Thermography λύσεις
| Ψήφισμα: | 384x288 |
|---|---|
| Κατανάλωση ισχύος: | 0.85W |
| Φασματική σειρά: | 8~14μm |
Γρήγορη ενότητα 384x288 17μM καμερών θερμικής λήψης εικόνων ολοκλήρωσης για την υγειονομική περίθαλψη
| Ψήφισμα: | 384x288 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0,85 W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Γρήγορη ενότητα 384x288 17μM καμερών θερμικής λήψης εικόνων ολοκλήρωσης για την υγειονομική περίθαλψη
| Ψήφισμα: | 384x288 |
|---|---|
| Κατανάλωση ισχύος: | 0.85W |
| Φασματική σειρά: | 8~14μm |
Γρήγορη ανάπτυξη ενότητας 400x300/17μm καμερών VOx μη ψυχόμενη υπέρυθρη
| Ψήφισμα: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| Φασματική σειρά: | 8~14μm |
400x300 17μm θερμικός πυρήνας κάμερων ασφαλείας με το μη ψυχόμενο υπέρυθρο ανιχνευτή LWIR
| Τεχνολογία: | υπέρυθρες |
|---|---|
| υλικό: | Οξείδιο του βαναδίου |
| Ψήφισμα: | 400x300/17μm |
Μη της εισβολής υπέρυθρος πυρήνας καμερών για την ιατρική διάγνωση συστημάτων θερμικής λήψης εικόνων
| Ψήφισμα: | 384x288 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0,85 W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |

