Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ uncooled thermal imaging surveillance camera ] αγώνας 151 προϊόντα.
Δροσισμένο οπτικό πιστοποιητικό καμερών 320x256/30μm RoHS απεικόνισης αερίου
| Αισθητήρας: | Αισθητήρας υπέρυθρων |
|---|---|
| Τεχνολογία: | υπέρυθρες |
| Ψήφισμα: | 320x256 / 30μm |
Υπερ-σύνθετη θερμική κάμερα Plug-in με ανάλυση 256×192 και μικροβολόμετρο με μέγεθος 12μm
| Ψήφισμα: | 256×192 |
|---|---|
| Μέγεθος pixel: | 12μm |
| Φασματική απόκριση: | 8~14μm |
RS058/υπέρυθρος ανιχνευτής RS046H MWIR MCT για την επιτήρηση μακροχρόνιας σειράς
| Ψήφισμα: | 320x256/30μm |
|---|---|
| NETD: | ≤9mK (F2); ≤15mK (F4) |
| Φασματικό εύρος: | 3,7~4,8μm MW |
Εξαιρετικά συμπαγής θερμική κάμερα ανάλυσης 256×192 με μέγεθος pixel 12μM, μονάδα υπέρυθρης κάμερας
| NETD: | ≤50mK |
|---|---|
| Φασματική απόκριση: | 8~14μm |
| Τάση λειτουργίας: | 3,3V±0,1V |
Ανάλυση 256×192, Μέγεθος Pixel 12μm, Μονάδα Θερμικής Κάμερας Plug-in με Κατανάλωση Ισχύος 300mW
| Τυπική κατανάλωση ενέργειας: | 300mW |
|---|---|
| Τάση λειτουργίας: | 3,3V±0,1V |
| Φακός (HFOV/FL): | 56°/ 3,2 mm |
Πλήρως SWaP 256×192/12μm ενότητα υπέρυθρης κάμερας με κατανάλωση ισχύος 300mW και διεπαφή USB2.0 για παρακολούθηση ασφαλείας
| Φακός (HFOV/FL): | 56°/ 3,2 mm |
|---|---|
| Ψηφιακή εικόνα: | USB2.0 |
| Υπέρυθρος ανιχνευτής: | Ucooled LWIR FPA 256×192/12μm |
Γρήγορη ολοκλήρωση MCT MWIR Ψυχροποιημένη θερμική μονάδα 640x512/15μm
| Ψήφισμα: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mk |
| Φασματικό εύρος: | 3,7~4,8μm MW |
OEM MCT MWIR Υψηλής ανάλυσης ψυγμένη μονάδα κάμερας 1280x1024/12μm
| Ψήφισμα: | 1280x1024 |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 12μm |
| NETD: | ≤20mK |
Θερμική κάμερα Plug-in ανάλυσης 256×192/12μm με διασύνδεση USB2.0 και σχεδιασμό χωρίς εστίαση
| Ανάλυση ανιχνευτή υπερύθρων: | 256×192/12μm |
|---|---|
| Εύρος μέτρησης θερμοκρασίας: | -20℃~+550℃ |
| Ψηφιακή εικόνα: | USB2.0 |
Παρακολούθηση Ασφαλείας MWIR Ψυχόμενος υπέρυθρος ανιχνευτής 640x512/15μm
| Εφαρμογή: | Έλεγχος ασφάλειας |
|---|---|
| Τεχνολογία: | Υπέρυθρη θερμική λήψη εικόνων |
| Φασματικό εύρος 8~14μm: | 3,7~4,8μm MW |

