Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ uncooled lwir thermal surveillance camera ] αγώνας 90 προϊόντα.
12μm Pixel Pitch LWIR κάμερα με VPC/ USB3.0/ GigE/ Cameralink εξαγωγικά στοιχεία
| Βάρος: | 67 γρ |
|---|---|
| Τυπικό NETD: | < 40mK |
| Pixel Pitch: | 12μm |
Θερμική κάμερα πυρήνας 4V-6V VPC/USB3.0/GigE/Cameralink 44.45mm × 44.45mm × 26mm
| Τάση λειτουργίας: | 4V~6V |
|---|---|
| Φασματικό εύρος: | 8μm 14μm |
| Pixel Pitch: | 12μm |
Θερμική ενότητα μη ψυχόμενο 256x192/12μm καμερών cOem για τη κάμερα νυχτερινής όρασης
| Σειρά θερμοκρασίας: | -20℃~+550℃ (εξατομικεύσιμος) |
|---|---|
| Ακρίβεια θερμοκρασίας: | ±3℃ ή ±3% |
| Ψήφισμα: | 256x192/12μm |
Μη ψυχόμενο μακρύ υλικό οξειδίων βαναδίου αισθητήρων 400x300 17μm κυμάτων υπέρυθρο
| Ψήφισμα: | 400x300 |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 17μm |
| Τύπος: | Μικροβολόμετρο |
Μονάδα θερμικής κάμερας για την ανίχνευση της αυξημένης θερμοκρασίας του δέρματος 400x300/17μm
| Ψήφισμα: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Ενότητα θερμικής λήψης εικόνων ψηφίσματος 1280x1024 με το φακό ζουμ 30 - 180mm
| Ψήφισμα: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Ποσοστό πλαισίων: | 25Hz |
Πλήρως SWaP 256×192/12μm ενότητα υπέρυθρης κάμερας με κατανάλωση ισχύος 300mW και διεπαφή USB2.0 για παρακολούθηση ασφαλείας
| Φακός (HFOV/FL): | 56°/ 3,2 mm |
|---|---|
| Ψηφιακή εικόνα: | USB2.0 |
| Υπέρυθρος ανιχνευτής: | Ucooled LWIR FPA 256×192/12μm |
Μη ψυχόμενος υπέρυθρος πυρήνας 640x512/12µM καμερών LWIR
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0.8W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
PLUG617 μη ψυχόμενη θερμική ενότητα με τον υπέρυθρο ανιχνευτή LWIR 640x512/17μm
| Ψήφισμα: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Φακός κάμερας: | Πολλαπλές Διαθέσιμες |
640x512 12μM υπέρυθρος πυρήνας καμερών ανιχνευτών LWIR για την ιατρική επιθεώρηση
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0.8W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |

