Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ thermal surveillance camera module 60hz ] αγώνας 42 προϊόντα.
Θερμική ενότητα μη ψυχόμενο 256x192/12μm καμερών cOem για τη κάμερα νυχτερινής όρασης
| Σειρά θερμοκρασίας: | -20℃~+550℃ (εξατομικεύσιμος) |
|---|---|
| Ακρίβεια θερμοκρασίας: | ±3℃ ή ±3% |
| Ψήφισμα: | 256x192/12μm |
400x300 17μm θερμικός πυρήνας κάμερων ασφαλείας με το μη ψυχόμενο υπέρυθρο ανιχνευτή LWIR
| Τεχνολογία: | υπέρυθρες |
|---|---|
| υλικό: | Οξείδιο του βαναδίου |
| Ψήφισμα: | 400x300/17μm |
400x300 / 17μm Μη ψύκτης υπέρυθρος ανιχνευτής για κάμερα παρακολούθησης
| Sensor: | FPA Vanadium Oxide |
|---|---|
| Size: | 30x19.8x7.32mm |
| Type: | Uncooled Microbolometer |
400x300 / πυρήνας καμερών 17μm θερμικός που ενσωματώνεται στα θερμικά κάμερα ασφαλείας για την επιτήρηση
| Τύπος: | Uncooled Camera Module |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Ψήφισμα: | 400x300 / 17μm |
Μη ψύκνωτη υπέρυθρη θερμική κάμερα παρακολούθησης ασφαλείας με προαιρετικό φακό
| Τύπος: | Uncooled Infrared Module |
|---|---|
| Τυπική κατανάλωση ενέργειας: | <1,2W |
| NETD: | <30mK |
1280x1024 / μη ψυχόμενος FPA ανιχνευτής 12μm για τα θερμικά κάμερα παρακολούθησης
| Ψήφισμα: | 1280x1024 |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 12μm |
| Ρυθμός καρέ: | 50/60Hz |
Μη ψύκνωτη θερμική κάμερα ασφαλείας απεικόνισης πυρήνας LWIR 640x512 17μM
| Ψήφισμα: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Φακός κάμερας: | Πολλαπλές Διαθέσιμες |
PLUG617 μη ψυχόμενη θερμική ενότητα με τον υπέρυθρο ανιχνευτή LWIR 640x512/17μm
| Ψήφισμα: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Φακός κάμερας: | Πολλαπλές Διαθέσιμες |
Μη ψυχόμενος πυρήνας 400x300 17μM καμερών LWIR θερμικός για την οικοδόμηση της επιθεώρησης
| Ψήφισμα: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Ρυθμός καρέ: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
Μη ψυχόμενος θερμικός πυρήνας 640x512 17μM καμερών LWIR για την πυρόσβεση και τη διάσωση
| Ψήφισμα: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| Φακός κάμερας: | Πολλαπλές Διαθέσιμες |
| Βάρος: | <90 γρ |

